fbpx

Mgr. Michal Pataky – osobný tréner Bratislava

Michal Pataky je spoluzakladateľom posilovne FORCE8.

Okrem toho je autorom svojho online programu UltraTréning systém 4.0, Ultrajedálničku, knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch a iných vzdelávacích produktov o strave a cvičení. V súkromí je milujúcim otcom. Jeho cieľom je pomôcť 1 000 000 slovákov žiť skutočne zdravým životným štýlom.

O Michalovi a jeho kariére osobného trénera

Už viac ako 10 rokov pôsobí ako tréner. Začínal pri mládeži a neskôr presedlal na dospelých, ktorým pomáha schudnút, zvýšiť kondíciu a žiť skutočne zdravým životným štýlom. Jeho programami už prešli stovky až tisíce žien aj mužov. Osobne pomohol desiatkam ľudí schudnúť alebo zlepšiť kondíciu. Aktuálne pôsobí ako osobný a skupinový tréner v Bratislave v Ružinove vo svojom vlastnom gyme, na ktorého stránkach sa práve nachádzate.

Je absolventom FTVŠ UK, kde získal magisterský titul v obore šport a zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. Okrem toho je absolventom niekoľkých celosvetovo uznávaných školení ako FMS 1, 2 alebo Precision Nutrition. Je jediným certifikovaným trénerom a inštruktorom pravdepodobne jedného z najefektívnejších programov na premenu postavy, chudnutie a zvyšovanie sily, programu Amazing 12.

Michal Pataky - osobny trener bratislava

Ako osobný tréner pôsobí už takmer viac ako 7 rokov. Jeho pôsobiskom je jeho rodné mesto Bratislava. Avšak ako online tréner pomáha ľuďom z celého Slovenska. V praxi sa venuje najmä funkčnému tréningu a chudnutiu. Taktiež sa venuje výžive a problematike cvičení brucha. Medzi jeho prednosti patrí "buzerácia" za techniku cvičení. Taktiež ho fascinuje problematika spánku a cirkadiánneho rytmu. Veľmi rád prednáša a odovzdáva svoje know-how bežný ľuďom veľmi jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Okrem toho spolupracoval na výrobe proteínu so spoločnosťou Nu3o.

V minulosti hrával dlhé roky futbal, či chvíľu hokejbal, neskôr trochu pričuchol ku crossfitu, ale len na amatérskej úrovni. Taktiež sa venoval vytrvalostným behom. Medzi jeho "top" výkony patrí napr. maratón v čase 3:39. Taktiež sa venuje otužovaniu.

Michalové kurzy a vzdelanie v oblasti osobného trénera

  • Fakulta Telesnej Výchovy a Športu UK - 2009 - 2014 (titul Mgr.)
  • Funkční aktivace nohy - 2013
  • SM systém šport - 2013
  • Blackroll instructor - 2015
  • FMS 1, 2 - 2016 - 2017 (Functional Movement System, FMSC)
  • Amazing 12 - 2018
  • Konferencia - Výživa a prevencia 2019
  • Precision Nutrition - 2020 - 2021 (PN1)
  • DNS sportovní kurz I
  • Konferencia - 5. Športová konferencia

Trénerové obľúbené:

Obľúbené cvičenie: Turkish get up

Obľúbená cvičebná pomôcka: Kettlebell

Obľúbené jedlo: všetko 😀

Hobby: jazda automobilom (autoslalom a pod.), rodina

Osobné motto: Robme s tým čo máme, tam kde sme a najlepšie ako vieme.

Instagram: Michal Pataky

Chceli by ste začať trénovať s Michalom?

Dohodnite si ZADARMO úvodnú konzultáciu, kde sa v krátkom rozhovore pozrieme na to, či vám Michal vie pomôcť.