fbpx

Mgr. MICHAL PATAKY

Mgr. Michal Pataky - osobný tréner

O Michalovi a jeho kariére osobného trénera

Michal Pataky je spoluzakladateľom posilovne FORCE8.

Je spolumajiteľom FORCE8, tréningovej metodiky UltraTréning systém 4.0, Ultrajedálničku, iných vzdelávacích produktov o strave a cvičení.

V súkromí je milujúcim otcom. Jeho cieľom je pomôcť 1 000 000 slovákov žiť skutočne zdravým životným štýlom.

Už viac ako 10 rokov pôsobí ako tréner. Začínal pri mládeži a neskôr presedlal na dospelých, ktorým pomáha schudnút, zvýšiť kondíciu a žiť skutočne zdravým životným štýlom. Jeho programami už prešli stovky až tisíce žien aj mužov. Osobne pomohol desiatkam ľudí schudnúť alebo zlepšiť kondíciu. Aktuálne pôsobí ako osobný a skupinový tréner v Bratislave v Ružinove vo svojom vlastnom gyme, na ktorého stránkach sa práve nachádzate.

Je absolventom FTVŠ UK, kde získal magisterský titul v obore šport a zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. Okrem toho je absolventom niekoľkých celosvetovo uznávaných školení ako FMS 1, 2 alebo Precision Nutrition. Je jediným certifikovaným trénerom a inštruktorom jedného z najefektívnejších programov na premenu postavy, chudnutie a zvyšovanie sily, programu Amazing 12.

IMG_1103

Vzdelanie

Trénerove obľúbené

Obľúbené cvičenie: Turkish get up

Obľúbená cvičebná pomôcka: kettlebell

Obľúbené jedlo: všetko 🙂 

Hobby: hokejbal, jazda automobilom (slalom/okruh), rodina

Osobné motto: „Robme s tým čo máme, tam, kde sme a najlepšie ako vieme.“

Špecializácia

Silovo-kondičný tréning

100%

Výživa

90%

Funkčný tréning

75%

Prehab/rehab

60%

Viac o Michalovi

Ako osobný tréner pôsobí už takmer viac ako 7 rokov. Jeho pôsobiskom je jeho rodné mesto Bratislava. Avšak ako online tréner pomáha ľuďom z celého Slovenska. V praxi sa venuje najmä funkčnému tréningu a chudnutiu. Taktiež sa venuje výžive a problematike cvičení brucha. Medzi jeho prednosti patrí „buzerácia“ za techniku cvičení. Taktiež ho fascinuje problematika spánku a cirkadiánneho rytmu. Veľmi rád prednáša a odovzdáva svoje know-how bežný ľuďom veľmi jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom. Okrem toho spolupracoval na výrobe proteínu so spoločnosťou Nu3o.

V minulosti hrával dlhé roky futbal, či aktuálne hokejbal, trochu pričuchol ku crossfitu, ale len na amatérskej úrovni. Taktiež sa venoval vytrvalostným behom. Medzi jeho „top“ výkony patrí napr. maratón v čase 3:39. Taktiež sa venuje otužovaniu.