fbpx
  • Aj ty máš problém s tým, že nevieš čo, koľko a kedy máš jesť, na to, aby si dosiahol/dosiahla svoju vytúženú postavu? 
  • Nevieš si predstaviť, čo znamenajú bežné odporúčania: "Jedzte pestro a primerane."? 
  • Zaujíma ťa zdravá výživa, ale prispôsobená presne tvojim potrebám?
  • Je tvojim cieľom chudnutie tuku alebo naberanie svalovej hmoty? Máš špecifické intolerancie, či alergie, ktoré ti neumožňujú jesť všetko?


Tak aj pre teba sme pripravili službu profesionálny jedálniček na mieru, vďaka ktorému ti individuálne nastavíme stravovanie, presne podľa tvojho cieľa. 

Ako tvoríme personalizované stravovacie plány a jedálničky na mieru?

ANALÝZA a VÝBER CIEĽA

Najprv sa pozrieme na tvoje základné údaje: tvoju hmotnosť, obvody, pohybovú aktivitu, úroveň stresu, kvalitu spánku, prípadné intolerancie a alergie a všetko, čo môže ovplyvniť tvoj príjem a výdaj energie.

Potom spoločne nastavíme tvoj cieľ a spravíme podrobný bojový stravovací plán.

VÝBER OBĽÚBENÝCH JEDÁL 

Ak máme zistené základné údaje, potrebujeme vedieť tvoje najobľúbenejšie a naopak neobľubované potraviny. Nikto predsa nechce jesť veci, ktoré mu nechutia. Sami nie sme výnimkou, takže do toho nechceme nútiť ani teba. Toto býva častý problém mnohých jedálničkov. My však pri tvorbe stravovacieho plánu budeme preferovať tie potraviny, ktoré máš najradšej a neznechucujú ti pojem "zdravé stravovanie".

URČENIE PRESNÉHO KALORICKÉHO PRÍJMU

Základným predpokladom úspechu je jesť dostatok primeraných porcií. Ani príliš málo, ani príliš veľa. Ak ješ veľa, neschudneš, môžeš pribrať. Aj keď, samozrejme aj to môže byť niekoho cieľ. Naopak, ak ješ príliš málo, môžeš si "spomaliť metabolizmus" až na toľko, že nebudeš chudnúť alebo budeš trpieť neustálym jo-jo efektom. My ti nastavíme príjem energie presne podľa potrieb, tak, aby si dosiahol/dosiahla svoje cieľ.

GENEROVANIE PLÁNU A VYTVORENIE PODKLADOV

Posledným krokom bude vytvorenie stravovacieho plánu a manuálu pre tvoje telo a tvoje možnosti. Pošleme ti podrobne popísané recepty, nákupný zoznam a pod. Dostaneš od nás vyše 50 strán dokumentov s receptami, radami a nastaveniami pre tvoje individuálne potreby. 

STRAVOVANIE NA MIERU

Následne bude gro práce na tebe. Dostaneš všetko potrebné pre úspešné chudnutie tuku a naberanie svalovej hmoty. Začne sa tvoja nová cesta za zdravším a sebavedomejším JA, ktoré bude so sebou spokojné.

Čo všetko obsahuje náš jedálniček na mieru?

V rámci našej spolupráce dostaneš kopec pozornosti, hodnotných informácií a presné nástroje na dosiahnutie svojho cieľa.

Recepty na mieru s presnými inštrukciami

Najdôležitejším a najobsiahlejším dokumentom budú recepty vypracované na mieru pre Teba a Tvoje telo. Dostaneš od nás presné inštrukcie, čo, koľko máš jesť a v danej časti dňa. Jedálniček nebude úplne striktný typu: Pondelok 8:00 - ovsené vločky s ďatelinou a mliekom a pod. :) Dostaneš na výber varianty a množstvá pestrých, ľahko prístupných a chutných jedál a bude len na tebe, čo si pripravíš.


Budeš mať uvedené presné porcie, ktoré sú pre teba a tvoj cieľ vhodné. Napr.: 1 a pol balenia jogurtu, 3/4 väčšieho kalerábu, 1 väčšia mrkva, 15 mandlí a pod. Nebudeš si musieť striktne počítať kalórie a vážiť každú jednu potravinu. To spravíme my za teba pri tvorbe stravovacieho plánu. ;)

Skrátený stravovací plán na chladničku

Je dôležité mať stále na očiach jedlá, ktoré si máš pripraviť. Na to, aby si nemusel/a dlho hľadať, dostaneš od nás aj skrátený stravovací plán, ktorý si môžeš nechať na stole alebo vylepiť na chladničku, či špajzu. Takto sa rýchlo a ľahko zorientuješ medzi jedlami a budeš presne vedieť, čo máš jesť, prakticky a rýchlo.

Presný nákupný zoznam

Dôležitým faktorom úspechu je vedieť, čo konkrétne si máš kúpiť. Je zbytočné mať jedálniček, keď si nebudeš môcť pripraviť dané jedlá lebo nebudeš mať suroviny. Na základe receptov ti pripravíme presný zoznam, čo si máš v obchode kúpiť a čo máš mať vždy doma po ruke pre úspešné zvládnutie stravovania. Všetky suroviny budú ľahko zohnateľné a bežné, žiadne intergalaktické potraviny, špeciálne pasty, špeciálne koreniny, či iné divné ovocia, o ktorých si v živote nepočul/a, pri ktorých si musíš googliť čo vlastne sú a kde ich zoženieš.

OBSAH SLUŽBY a CENA JEDÁLNIČKU NA MIERU:

=> osobná anamnéza klienta a jeho analýza

=> analýza obľúbenosti potravín

=> PDF dokument s presne nastavenými receptami

=> PDF zoznam na chladničku

=> PDF nákupný zoznam

=> 4 - 6 týždňov

99€


VÝHODNEJŠIE:

3x JEDÁLNIČEK NA MIERU na cca 4 mesiace:

=> osobná anamnéza klienta a jeho analýza

=> analýza obľúbenosti potravín

=> Tvorba až troch stravovacích plánov

=> Každý obsahuje PDF s receptami, nákupný zoznam + recepty na chladničku

=> Nové a iné recepty 

=> Časové obdobie na 12 - 18 týždňov

269€


Faq ALEBO ČASTÉ OTÁZKY O JEDÁLNIČKOCH

Je to nejaká špeciálna diéta, kde sa budem musieť veľmi obmedzovať?

Absolútne nie. Nie sme zástancami paušálneho používania diét pre všetkých. Dokonca si dávame pozor aj na to, aby sme príliš nepreferovali jeden druh stravovania. Náš jedálniček je zložený z bežných jedál a surovín ako sú zemiaky, ryža, strukoviny, ryby, hydina, či zelenina a ovocie. Chceme Ti dať čo najvyváženejšie a najzdravšie stravovanie.

Budem si musieť kúpiť balíček doplnkov výživy alebo nejaké suplementy?

Nie, my nie sme predajcovia predražených produktov na chudnutie. V našom jedálničku nájdete výhradne jedlá z bežných surovín, ktoré si viete nakúpiť v potravinách. Jediný doplnok výživy, ktorý sa vyskytuje v jedálničku je proteín na zvýšenie množstva bielkovín v niektorých jedlách. Pokojne ho môžeme vynechať bez zníženia kvality jedálničku

Robíte aj jedálniček na mieru bez mäsa pre vegetariánov?

Áno samozrejme. Máme alternatívu aj pre ľudí, ktorí nejedia mäso. Pracujeme z veľmi kvalitným a presným softwarom, ktorý nám umožní vytvoriť jedálniček aj pre vegetariánov.

Mám intolerancie na rôzne potraviny, je tento jedálniček na mieru aj pre mňa?

Určite áno. Vrámci Tvojej anamnézy a analýzy nás bude vo veľkej miere zaujímať, či nemáš problémy napr. s lepkom, laktózou, či orechami. Tieto zdroje živín vieme vyradiť v prípade, že ich nemôžeš jesť. Je to predsa jedálniček na mieru, takže alergie a intolerancie sú jeho dôležitou súčasťou.