fbpx

Ing. Monika Ludasová, osobná trénerka, Bratislava

Monika je spolu s Michalom Patakym spolumajiteľka gymu FORCE 8.

Momentálne pôsobí ako osobná trénerka v Bratislave a špecializuje sa na chutnutie a formovanie postavy. Je zakladateľkou projektu a komunity SAMANADSEBOU, kde motivuje ženy k zdravému životnému štýlu, cvičeniu a zdravej strave.

O Monike a jej kariére osobnej trénerky

Monika už viac ako 6 rokov pôsobí ako osobná, ale aj skupinová trénerka, ktorá sa zameriava na rozvíjanie sily a kondície, za zámerom formovania postavy. Trénuje mužov aj ženy, ktorých si berie pod krídla v dlhodobých komplexných programoch premien, ale aj individuálne. Pomohla už stovkám žien a mužov, nielen cez osobný prístup, ale aj v online sfére, kde zastrešuje nie len tvorbu tréningových plánov, ale aj výživové vzdelávanie vo forme individuálnych konzultácií, online videokurzu a svojej platenej komunity, kam prispieva odbornými článkami, vzdelávacími videami, mobilizačnými videami, webinármi s hosťami, pohybovými výzvami a mnohým iným.

Je absolventkou akreditovaných kurzov. Okrem klasického trénerského kurzu je absolventkou rôznych špecializovaných kurzov, ktoré sú nielen slovenského pôvodu. Zameriava sa na prácu s vlastnou váhou, tréningy s kettlebellmi, klasickými činkami, Dynamax loptami a inými silovými pomôckami. Nepreferuje cvičenie na strojoch, uznáva komplexné cviky na rozvoj viacerých spektier funkčnosti telesnej schránky. Je špecializovanou trénerkou pre prácu so zverencami s problémom so skoliózou.

Kurzy a vzdelanie trénera

  • Tréner kulturistiky a fitness – 2015
  • Dynamax Coach – 2015
  • Tréning s kettlebellom I. – 2016
  • Tréning s kettlebellom II. – 2016
  • Špecialista na cvičenie so skoliózou – 2019

Trénerove obľúbené:

Obľúbené cvičenie: kettlebell swing

Obľúbená cvičebná pomôcka: kettlebell

Obľúbené jedlo: tatarák, bryndzové halušky a kapusnica

Hobby: bicykel, maľovanie, knihy

Osobné motto: Nebuď puding.

Instagram: samanadsebou