fbpx

Ing. MONIKA LUDASOVÁ

Ing. MONIKA LUDASOVÁ

osobná trénerka a spoluzakladateľka FORCE8 gym

Monika už viac ako 8 rokov pôsobí ako osobná, ale aj skupinová trénerka, ktorá sa zameriava na rozvíjanie sily a kondície, za zámerom formovania postavy. Trénuje mužov aj ženy, ktorých si berie pod krídla v dlhodobých komplexných programoch premien, ale aj individuálne. Pomohla už stovkám žien a mužov, nielen cez osobný prístup, ale aj v online sfére, kde zastrešuje nie len tvorbu tréningových plánov, ale aj výživové vzdelávanie vo forme individuálnych konzultácií, webinárov s hosťami, pohybovými výzvami a mnohým iným. Zaoberá sa aj tvorbou personalizovaných jedálničkov, ktoré sú nastavené na mieru, s ohľadom na zdravotné obmedzenia, intolerancie, alergie a stravovacie smery, ako napríklad vegetariánstvo a vegánstvo.

Je absolventkou akreditovaných kurzov. Okrem klasického trénerského kurzu je absolventkou rôznych špecializovaných kurzov, ktoré sú aj zahraničného pôvodu. Zameriava sa na prácu s vlastnou váhou, tréningy s kettlebellmi, klasickými činkami, Dynamax loptami a inými silovými pomôckami. Nepreferuje cvičenie na strojoch, uznáva komplexné cviky na rozvoj viacerých spektier funkčnosti telesnej schránky. Je špecializovanou trénerkou pre prácu so zverencami s problémom so skoliózou.

IMG_9673

Vzdelanie

Trénerove obľúbené

Obľúbené cvičenie: kettlebell swing

Obľúbená cvičebná pomôcka: kettlebell

Obľúbené jedlo: tatarák, bryndzové halušky a kapustnica

Hobby: bicykel, maľovanie, knihy

Osobné motto: Nebuď puding.

Silovo-kondičný tréning
100%
Funkčný tréning
70%
Prehab/rehab
70%
Výživa
90%
Obsadenosť termínov
70%

Monika o sebe

„Už vyše 7 rokov pomáham ľuďom s ich premenami k zdravšiemu telu, s ktorým sú spokojnejší a cítia sa v ňom lepšie. 

Časom som ale pochopila, na základe vlastnej skúsenosti, aj skúsenosti s mojim zverencami, že to nie je len o fyzickom zdraví a vizuále, ale je potrebná aj sebaláska a správne duševné nestavenie. Ak jedno z toho chýba, darmo sme fit, ak sa nemáme radi a darmo sa máme radi, ak nie sme zdraví. Raz nás jedno, aj druhé dobehne, pretože jedno bez druhého proste nemôže existovať.

V mojom ponímaní sebaláska nespočíva v tom, že sa silene snažíme na sebe milovať niečo, čo radi  v skutočnosti nemáme. V mojom ponímaní je sebaláska o tom, že sa prijmeme akí sme a pomaly, konzistentne ale isto, sa snažíme pracovať na tom, čo chceme na sebe zmeniť. Bez výčitiek samých voči sebe, bez hanby za svoju minulosť.

Ja ti s tým pomôžem! V oblasti výživy a či rozvoja tela som tu pre teba ja, v oblasti rozvoja duše spolupracujem s odborníčkou. A tak vedieme spolu ženy, ale aj mužov k zdravšiemu a krajšiemu telu, ale aj spokojnej duši.

Urob to pre seba aj ty a ozvi sa mi, ak vidíš priestor na to, aby som ti pomohla ;).“