fbpx

Ing. Monika Ludasová, osobná trénerka, Bratislava

Monika Ludasová je spolu s Michalom Patakym spolumajiteľka gymu FORCE 8.

Momentálne pôsobí ako osobná trénerka v Bratislave a špecializuje sa na chutnutie a formovanie postavy. Je zakladateľkou projektu a komunity SAMANADSEBOU, kde motivuje ženy k zdravému životnému štýlu, cvičeniu a zdravej strave.

Monika o sebe

„Už vyše 7 rokov pomáham ľuďom s ich premenami k zdravšiemu telu, s ktorým sú spokojnejší a cítia sa v ňom lepšie. 

Časom som ale pochopila, na základe vlastnej skúsenosti, aj skúsenosti s mojim zverencami, že to nie je len o fyzickom zdraví a vizuále, ale je potrebná aj sebaláska a správne duševné nestavenie. Ak jedno z toho chýba, darmo sme fit, ak sa nemáme radi a darmo sa máme radi, ak nie sme zdraví. Raz nás jedno, aj druhé dobehne, pretože jedno bez druhého proste nemôže existovať.

V mojom ponímaní sebaláska nespočíva v tom, že sa silene snažíme na sebe milovať niečo, čo radi  v skutočnosti nemáme. V mojom ponímaní je sebaláska o tom, že sa prijmeme akí sme a pomaly, konzistentne ale isto, sa snažíme pracovať na tom, čo chceme na sebe zmeniť. Bez výčitiek samých voči sebe, bez hanby za svoju minulosť.

Ja ti s tým pomôžem! V oblasti výživy a či rozvoja tela som tu pre teba ja, v oblasti rozvoja duše spolupracujem s odborníčkou. A tak vedieme spolu ženy, ale aj mužov k zdravšiemu a krajšiemu telu, ale aj spokojnej duši.

Urob to pre seba aj ty a ozvi sa mi, ak vidíš priestor na to, aby som ti pomohla ;).“

O Monike a jej kariére osobnej trénerky

Monika už viac ako 7 rokov pôsobí ako osobná, ale aj skupinová trénerka, ktorá sa zameriava na rozvíjanie sily a kondície, za zámerom formovania postavy. Trénuje mužov aj ženy, ktorých si berie pod krídla v dlhodobých komplexných programoch premien, ale aj individuálne. Pomohla už stovkám žien a mužov, nielen cez osobný prístup, ale aj v online sfére, kde zastrešuje nie len tvorbu tréningových plánov, ale aj výživové vzdelávanie vo forme individuálnych konzultácií, online videokurzu a svojej platenej komunity, kam prispieva odbornými článkami, vzdelávacími videami, mobilizačnými videami, webinármi s hosťami, pohybovými výzvami a mnohým iným. Zaoberá sa aj tvorbou personalizovaných jedálničkov.

Je absolventkou akreditovaných kurzov. Okrem klasického trénerského kurzu je absolventkou rôznych špecializovaných kurzov, ktoré sú aj zahraničného pôvodu. Zameriava sa na prácu s vlastnou váhou, tréningy s kettlebellmi, klasickými činkami, Dynamax loptami a inými silovými pomôckami. Nepreferuje cvičenie na strojoch, uznáva komplexné cviky na rozvoj viacerých spektier funkčnosti telesnej schránky. Je špecializovanou trénerkou pre prácu so zverencami s problémom so skoliózou.

 

Kurzy a vzdelanie trénera

  • Tréner kulturistiky a fitness – 2015
  • Dynamax Coach – 2015
  • Tréning s kettlebellom I. – 2016
  • Tréning s kettlebellom II. – 2016
  • Špecialista na cvičenie so skoliózou – 2019

Trénerove obľúbené:

Obľúbené cvičenie: kettlebell swing

Obľúbená cvičebná pomôcka: kettlebell

Obľúbené jedlo: tatarák, bryndzové halušky a kapusnica

Hobby: bicykel, maľovanie, knihy

Osobné motto: Nebuď puding.

Instagram: samanadsebou

MONIKIN PROGRAM PREMENY TVOJE NOVÉ JA OBSAHUJE:

=> vstupný adaptačný týždeň

=> analýzy tela, fotenia a záverečné koláže výsledku

=> 24 skupinových tréningov

=> individualizovaný jedálniček zostavený na tvoju mieru

=> 4 sebarozvojové workshopy s odborníčkou v odbore psychológie

=> 1 odborná prednáška na tému biohackingu

=> učebné materiály, denník premeny a pracovný zošit

=> 9 týždňový 100%-ný support odborného tímu

POZOR: PROGRAM OTVÁRAME LEN PRE 5 ÚČASTNÍČIEK A ZAČÍNA 30.1.2023