fbpx

ANALÝZA TELA NA INBODY 270

Máš v tele viac tuku alebo svalov? Alebo je tvoje telo zavodnené a nejde ti schudnúť práve kvôli tomu? Chceš presne sledovať svoje chudnutie, či ide tým správnym smerom?

Na to je tu naše profesionálne meranie InBody!

Zisti, či chudneš správne (z tukov) a aké zloženie tkanív má tvoje telo s presnosťou na 98%

Čo sa týka váh na meranie telesnej hmotnosti, časy kedy si v škole na telesnej pozeral/a na analógovú váhu, a musel/a podľa oka odhadovať koľko to PRESNE vážiš, sú preč.

Dnes už poznáš digitálne váhy, ktoré ti ukazujú hmotnosť na dve desatinné miesta a dokonca ti ukazujú aj percentuálny podiel tvojho tuku. Takéto váhy merajú podiel telesného tuku vyhodnocovaním tzv. elektrickej impedancie. Stojíš na váhe, ktorá má senzory, z ktorých vychádza elektrický prúd a tým sa meria elektrický odpor tvojho tuku.  Pomocou matematických vzorcov sa následne vypočítava podiel tuku v tvojom tele.

Takýmto spôsobom môžeš získať lepší pohľad na kompozíciu tvojho tela. Kompozícia tela predstavuje pomery tuku, kostí, vody a svalov v tele.

Avšak pri štandardných bioimpedančných váhach je problém v tom, že pri matematických výpočtoch zohľadňujú dáta, ktoré predstavujú bežné trendy a nie tvoju individuálnu kompozíciu tela. Inými slovami, štandardná váha “odhaduje” tvoju kompozíciu podľa štatistických dát, pretože jej technológia pri meraní neumožňuje dostatočnú presnosť. Ďalším problémom je, že štandardné váhy merajú telo ako jeden “valec”. Nezohľadňujú rozdielnu bioelektrickú impedanciu trupu, čo môže spôsobiť značné nepresnosti pri výsledných hodnotách podielu tuku.

meranie vaha

Prečo je v praxi lepšia analýza na InBody váhe

InBody 270 je profesionálna váha, ktorá na lekárskej úrovni analyzuje tvoju kompozíciu tela. Používa štyri rôzne technologické piliere, a poskytuje presné a segmentované meranie pomocou multi frekvenčnej bioelektrickej impedancie.

Jednoducho povedané, váha InBody je omnoho presnejšia ako štandardné váhy.  Pomocou nej vieš posunúť meranie tvojej telesnej kompozície o niekoľko levelov vyššie.

Presné meranie pomeru tuku, svalovej hmoty a kostí je pre váhu InBody hračka. InBody totiž nemeria telo ako jeden “valec”, ale ako päť “valcov”. Obe ruky, obe nohy a trup sa merajú samostatne, čo umožňuje omnoho presnejšiu analýzu.

Čo to pre teba znamená v súvislosti s cvičením a stravovaním?

Meranie na InBody ti umožní dosahovať progres omnoho kvalitnejšie a vieš ho presne odmerať. 

  • Chceš vedieť ako konkrétna zmena v tvojom jedálničku ovplyvnila kompozíciu tvojho tuku a svalovej hmoty? Odmeraj si pomocou váhy InBody tvoje hodnoty dnes a potom po dvoch týždňoch/mesiaci, od kedy si urobil konkrétnu zmenu.
  • Alebo chceš vedieť, či tvoj tréningový plán presne plní svoj účel? Predstav si, že cvičíš 5x do týždňa, aby si dosiahol rast svalovej hmoty, no tvoj tréning pozostáva aj z kardio-komponentov a tým spomaľuješ rast svalov.
  • S InBody váhou uvidíš hodnoty a nestane sa to, že sa po 2 mesiacoch cvičenia sa budeš čudovať, prečo ten krajčírsky meter ukazuje taký malý nárast priemeru bicákov a hrude. No pretože krajčírsky meter nepodáva relevantný výstup o tom, či tie centrimetre tvorí tuk, alebo svaly.

Pravidelné merania a vyhodnocovania váhou InBody naozaj predstavujú nový level pri premene tvojej postavy, či už je to chudnutie, priberanie alebo hocičo medzitým. 

Aké údaje sa z analýzy o sebe dozvieš a ako vyzerajú výsledky

inbody vysledky
analyza tela inbody

Inbody si len tak nekúpiš, ale analýzu v našom gyme si dovoliť môžeš

Tušíme, že neexistuje mnoho jednotlivcov, pre ktorých je kúpa bioimpedančnej váhy InBody rozumným ekonomickým rozhodnutím. Pozri sa napríklad na niektoré lekárske a nemocničné zariadenia v našej krajine. Kľudne sa môžeš stretnúť s tým, že ešte dnes niektoré z nich používajú tú ručičkovú váhu ako z tvojej školy spred pätnástich rokov. : )

Takže ak nechceš merať iba svoju hmotnosť a aj to s odchylkou pol kila +-, alebo ak nechceš analyzovať tvoju telesnú kompozíciu podradnejšou technológiou a pomocou štatistických a nie individuálnych údajov – prídi k nám do gymu a zanalyzujeme ťa na profesionálnom zariadení.

U nás máme váhu InBody, kde si pohodlne a presne môžeš odmerať hodnoty tvojej telesnej kompozície bez toho, aby si si na to musel brať úver.

Ak budeš mať odmerané svoje presné hodnoty, tak si s nami môžeš prekonzultovať svoj jedálniček a tréning.

  • Na konzultácii nám povieš, či chceš vyzerať skôr ako Arnold alebo radšej ako thajský boxer. My zanalyzujeme ako to aktuálne s tvojim telom vyzerá, a nastavíme ti tréning aj stravovanie.
  • Personalizovanejšie a presnejšie to v tomto desaťročí už (asi) nebude. 
  • Príď si k nám vyskúšať tento parádny technologický vynález.
  • Uvidíš, že pravidelné a PRESNÉ vyhodnocovanie tvojho progresu posunie aj tvoju motiváciu na ďalší level. 
  • Ak robíš niečo dobre, uvidíš to vyjadrené číslami. Ak robíš niečo zle, tak isto ti to čísla ukážu včas, aby si nemrhal energiou a časom.

SI ROZHODNUTÁ/ROZHODNUTÝ DAŤ SA ZANALYZOVAŤ?

VYBER SI, KTORÁ SLUŽBA TI NAJVIAC VYHOVUJE

20€

ZÁKLADNÉ MERANIE

80€

ROZŠÍRENÉ MERANIE

105€

PREMIUM MERANIE