fbpx
Force8_Logo_white

Zisti, či chudneš správne (z tukov) a aké zloženie tkanív má tvoje telo s presnosťou na 98%

Máš v tele viac tuku alebo svalov? Alebo je tvoje telo zavodnené a nejde ti schudnúť práve kvôli tomu? Chceš presne sledovať svoje chudnutie, či ide tým správnym smerom?

Na to je tu naše profesionálne meranie InBody! 

Čo sa týka váh na meranie telesnej hmotnosti, preč sú časy kedy si v škole na telesnej pozeral/a na analógovú váhu, a musel/a podľa oka odhadovať koľko to PRESNE vážiš.

Dnes už poznáš digitálne váhy, ktoré ti ukazujú hmotnosť na dve desatinné miesta a dokonca ti ukazujú aj percentuálny podiel tvojho tuku.

Takéto váhy merajú podiel telesného tuku vyhodnocovaním tzv. elektrickej impedancie. Stojíš na váhe, ktorá má senzory, z ktorých vychádza elektrický prúd a tým sa meria elektrický odpor tvojho tuku. 

Pomocou matematických vzorcov sa následne vypočítava podiel tuku v tvojom tele.

Takýmto spôsobom môžeš získať lepší pohľad na kompozíciu tvojho tela. Kompozícia tela predstavuje pomery tuku, kostí, vody a svalov v tele.

Avšak pri štandardných bioimpedančných váhach je problém v tom, že pri matematických výpočtoch zohľadňujú dáta, ktoré predstavujú bežné trendy a nie tvoju individuálnu kompozíciu tela.

Inými slovami, štandardná váha “odhaduje” tvoju kompozíciu podľa štatistických dát, pretože jej technológia pri meraní neumožňuje dostatočnú presnosť.

Ďalším problémom je, že štandardné váhy merajú telo ako jeden “valec”. Nezohľadňujú rozdielnu bioelektrickú impedanciu trupu, čo môže spôsobiť značné nepresnosti pri výsledných hodnotách podielu tuku.

meranie vaha

Dalo by sa pokračovať ťa ďalšími technickými detailami, ale povieme ti prečo je meranie na váhe InBody lepšie V PRAXI.

InBody 270 je profesionálna váha, ktorá na lekárskej úrovni analyzuje tvoju kompozíciu tela. Používa štyri rôzne technologické piliere, a poskytuje presné a segmentované meranie pomocou multi frekvenčnej bioelektrickej impedancie.

Jednoducho povedané, váha InBody je omnoho presnejšia ako štandardné váhy. 

Pomocou nej vieš posunúť meranie tvojej telesnej kompozície o niekoľko levelov vyššie.

Presné meranie pomeru tuku, svalovej hmoty a kostí je pre váhu InBody hračka. InBody totiž nemeria telo ako jeden “valec”, ale ako päť “valcov”. Obe ruky, obe nohy a trup sa merajú samostatne čo umožňuje omnoho presnejšiu analýzu.

Čo to pre teba znamená v súvislosti s cvičením a stravovaním?

Meranie na InBody ti umožní dosahovať progres omnoho kvalitnejšie a vieš ho presne odmerať. 

Pravidelné merania a vyhodnocovania váhou InBody naozaj predstavujú nový level pri premene tvojej postavy, či už je to chudnutie, priberanie alebo hocičo medzitým. 

AKO VYZERAJÚ VÝSLEDKY MERANIA NA VÁHE INBODY?

analýza tela inbody - príklad výsledkov

INBODY nie je sranda za 5 korún. 

Tuším, že neexistuje mnoho jednotlivcov, pre ktorých je kúpa bioimpedančnej váhy InBody rozumným ekonomickým rozhodnutím.

Pozri sa napríklad na niektoré lekárske a nemocničné zariadenia v našej krajine. Kľudne sa môžeš stretnúť s tým, že ešte dnes niektoré z nich používajú tú ručičkovú váhu ako z tvojej školy spred pätnástich rokov. : )

Takže ak nechceš merať iba svoju hmotnosť a aj to s odchylkou pol kila +-, alebo ak nechceš analyzovať tvoju telesnú kompozíciu podradnejšou technológiou a pomocou štatistických a nie individuálnych údajov – poď k nám do gymu.

U nás máme váhu InBody, kde si pohodlne a presne môžeš odmerať hodnoty tvojej telesnej kompozície bez toho, aby si si na to musel brať úver.

Ak budeš mať odmerané svoje presné hodnoty, tak si s nami môžeš prekonzultovať svoj jedálniček a tréning.

Aká je cena meraní a diagnostiky zloženia tela na INBODY?

Instance 1

Základné meranie

20€

 

Prémium meranie  

105€

Rozšírené meranie

80€