fbpx

Zisti, ─Źi chudne┼í spr├ívne (z tukov) a ak├ę zlo┼żenie tkan├şv m├í tvoje telo s presnos┼ąou na 98%

M├í┼í v tele viac tuku alebo svalov? Alebo je tvoje telo zavodnen├ę a nejde ti schudn├║┼ą pr├íve kv├┤li tomu? Chce┼í presne sledova┼ą svoje chudnutie, ─Źi ide t├Żm spr├ívnym smerom?

Na to je tu na┼íe profesion├ílne meranie InBody! 

─îo sa t├Żka v├íh na meranie telesnej hmotnosti, pre─Ź s├║ ─Źasy kedy si v ┼íkole na telesnej pozeral/a na anal├│gov├║ v├íhu, a musel/a pod─ża oka odhadova┼ą ko─żko to PRESNE v├í┼żi┼í.

Dnes u┼ż pozn├í┼í digit├ílne v├íhy, ktor├ę ti ukazuj├║ hmotnos┼ą na dve desatinn├ę miesta a dokonca ti ukazuj├║ aj percentu├ílny podiel tvojho tuku.

Tak├ęto v├íhy meraj├║ podiel telesn├ęho tuku vyhodnocovan├şm tzv. elektrickej impedancie. Stoj├ş┼í na v├íhe, ktor├í m├í senzory, z ktor├Żch vych├ídza elektrick├Ż pr├║d a t├Żm sa meria elektrick├Ż odpor tvojho tuku. 

Pomocou matematick├Żch vzorcov sa n├ísledne vypo─Ź├ştava podiel tuku v tvojom tele.

Tak├Żmto sp├┤sobom m├┤┼że┼í z├şska┼ą lep┼í├ş poh─żad na kompoz├şciu tvojho tela. Kompoz├şcia tela predstavuje pomery tuku, kost├ş, vody a svalov v tele.

Av┼íak pri ┼ítandardn├Żch bioimpedan─Źn├Żch v├íhach je probl├ęm v tom, ┼że pri matematick├Żch v├Żpo─Źtoch zoh─żad┼łuj├║ d├íta, ktor├ę predstavuj├║ be┼żn├ę trendy a nie tvoju individu├ílnu kompoz├şciu tela.

In├Żmi slovami, ┼ítandardn├í v├íha ÔÇťodhadujeÔÇŁ tvoju kompoz├şciu pod─ża ┼ítatistick├Żch d├ít, preto┼że jej technol├│gia pri meran├ş neumo┼ż┼łuje dostato─Źn├║ presnos┼ą.

─Äal┼í├şm probl├ęmom je, ┼że ┼ítandardn├ę v├íhy meraj├║ telo ako jeden ÔÇťvalecÔÇŁ. Nezoh─żad┼łuj├║ rozdielnu bioelektrick├║ impedanciu trupu, ─Źo m├┤┼że sp├┤sobi┼ą zna─Źn├ę nepresnosti pri v├Żsledn├Żch hodnot├ích podielu tuku.

meranie vaha

Dalo by sa pokra─Źova┼ą ┼ąa ─Ćal┼í├şmi technick├Żmi detailami, ale povieme ti pre─Źo je meranie na v├íhe InBody lep┼íie V PRAXI.

InBody 270 je profesion├ílna v├íha, ktor├í na lek├írskej ├║rovni analyzuje tvoju kompoz├şciu tela. Pou┼ż├şva ┼ítyri r├┤zne technologick├ę piliere, a poskytuje presn├ę a segmentovan├ę meranie pomocou multi frekven─Źnej bioelektrickej impedancie.

Jednoducho povedan├ę, v├íha InBody je omnoho presnej┼íia ako ┼ítandardn├ę v├íhy. 

Pomocou nej vie┼í posun├║┼ą meranie tvojej telesnej kompoz├şcie o nieko─żko levelov vy┼í┼íie.

Presn├ę meranie pomeru tuku, svalovej hmoty a kost├ş je pre v├íhu InBody hra─Źka. InBody toti┼ż nemeria telo ako jeden ÔÇťvalecÔÇŁ, ale ako p├Ą┼ą ÔÇťvalcovÔÇŁ. Obe ruky, obe nohy a trup sa meraj├║ samostatne ─Źo umo┼ż┼łuje omnoho presnej┼íiu anal├Żzu.

─îo to pre teba znamen├í v s├║vislosti s cvi─Źen├şm a stravovan├şm?

Meranie na InBody ti umo┼żn├ş dosahova┼ą progres omnoho kvalitnej┼íie a vie┼í ho presne odmera┼ą. 

 • Chce┼í vedie┼ą ako konkr├ętna zmena v tvojom jed├ílni─Źku ovplyvnila kompoz├şciu tvojho tuku a svalovej hmoty? Odmeraj si pomocou v├íhy InBody tvoje hodnoty dnes a potom po dvoch t├Ż┼żd┼łoch od kedy si urobil dan├║ konkr├ętnu zmenu.
 • Alebo chce┼í vedie┼ą ─Źi tvoj tr├ęningov├Ż pl├ín presne pln├ş svoj ├║─Źel? Predstav si, ┼że cvi─Ź├ş┼í 5x do t├Ż┼żd┼ła aby si dosiahol rast svalovej hmoty, no tvoj tr├ęning pozost├íva aj z kardio-komponentov a t├Żm spoma─żuje┼í rast svalov.
 • S InBody v├íhou uvid├ş┼í presn├ę ─Ź├şsla a nestane sa to, ┼że sa po 2 mesiacoch cvi─Źenia bude┼í ─Źudova┼ą pre─Źo ten kraj─Ź├şrsky meter ukazuje tak├Ż mal├Ż n├írast priemeru bic├íkov a hrude.

Pravideln├ę merania a vyhodnocovania v├íhou InBody naozaj predstavuj├║ nov├Ż level pri premene tvojej postavy, ─Źi u┼ż je to chudnutie, priberanie alebo hoci─Źo medzit├Żm. 


AKO VYZERAJ├Ü V├ŁSLEDKY MERANIA NA V├üHE INBODY?
anal├Żza tela inbody - pr├şklad v├Żsledkov

INBODY nie je sranda za 5 kor├║n. 

Tu┼í├şm, ┼że neexistuje mnoho jednotlivcov, pre ktor├Żch je k├║pa bioimpedan─Źnej v├íhy InBody rozumn├Żm ekonomick├Żm rozhodnut├şm.

Pozri sa napr├şklad na niektor├ę lek├írske a nemocni─Źn├ę zariadenia v na┼íej krajine. K─żudne sa m├┤┼że┼í stretn├║┼ą s t├Żm, ┼że e┼íte dnes niektor├ę z nich pou┼ż├şvaj├║ t├║ ru─Źi─Źkov├║ v├íhu ako z tvojej ┼íkoly spred p├Ątn├ístich rokov. : )

Tak┼że ak nechce┼í mera┼ą iba svoju hmotnos┼ą a aj to s odchylkou pol kila +-, alebo ak nechce┼í analyzova┼ą tvoju telesn├║ kompoz├şciu podradnej┼íou technol├│giou a pomocou ┼ítatistick├Żch a nie individu├ílnych ├║dajov - po─Ć k n├ím do gymu.

U n├ís m├íme v├íhu InBody, kde si pohodlne a presne m├┤┼że┼í odmera┼ą hodnoty tvojej telesnej kompoz├şcie bez toho, aby si si na to musel bra┼ą ├║ver.

Ak bude┼í ma┼ą odmeran├ę svoje presn├ę hodnoty, tak si s nami m├┤┼że┼í prekonzultova┼ą svoj jed├ílni─Źek a tr├ęning.

 • Na konzult├ícii n├ím povie┼í, ─Źi chce┼í vyzera┼ą sk├┤r ako Arnold alebo ak nie, tak rad┼íej ako thajsk├Ż boxer, my odmer├íme ako to aktu├ílne s tvojim telom vyzer├í, a nastav├şme ti tr├ęning aj stravovanie.
 • Personalizovanej┼íie a presnej┼íie to v tomto desa┼ąro─Ź├ş u┼ż (asi) nebude. 
 • Pr├ş─Ć si k n├ím vysk├║┼ía┼ą tento par├ídny technologick├Ż vyn├ílez.
 • Uvid├ş┼í, ┼że pravideln├ę a PRESN├ë vyhodnocovanie tvojho progresu posunie aj tvoju motiv├íciu na ─Ćal┼í├ş level. 
 • Ak rob├ş┼í nie─Źo dobre, uvid├ş┼í to vyjadren├ę ─Ź├şslami. Ak rob├ş┼í nie─Źo zle, tak isto ti to ─Ź├şsla uk├í┼żu v─Źas, aby si nemrhal energiou a ─Źasom.

Ak├í je cena meran├ş a diagnostiky zlo┼żenia tela na INBODY?

Z├íkladn├ę meranie
 • Z├íkladn├í anal├Żza 
 • Jednoduch├Ż report v PDF na email
 • Vysvetlenie k─ż├║─Źov├Żch d├ít

20ÔéČ

 
 • Trvanie cca 15 min
Roz┼í├şren├ę meranie
 • Z├íkladn├í anal├Żza
 • Jednoduch├Ż report v PDF na email
 • Roz┼í├şren├í anal├Żza a vysvetlenie ─Ćal┼í├şch d├ít
 • Roz┼í├şren├Ż report v PDF na email

80ÔéČ

 • Trvanie cca 45 - 60 min
 • Anal├Żza jed├ílni─Źku
 • Anal├Żza tr├ęningu