fbpx

MARCEL JASENOVEC

MARCEL JASENOVEC

osobný tréner

Marcel je tréner ktorý sa nedávno vrátil z Londýna kde nadobudol svoje vzdelanie na vysokej škole športu. Uprednostňuje zdravý životný štýl no rád si aj z času na čas dá dobrú pizzu či burger. Verí že človek by sa mal snažiť ísť do hrobu v najlepšom možnom zdravotnom stave a nie naopak ako sa traduje.

Vzdelanie

Trénerove obľúbené

Obľúbené cvičenie: Drepy

Obľúbená cvičebná pomôcka: jednorúčky a vlastné telo

Obľúbené jedlo: halušky

Hobby: gitara, filmy, motokáry

Osobné motto: Neber život príliš vážne, aj tak z neho nevyviazneš živý.

Silovo-kondičný tréning
100%
Funkčný tréning
90%
Prehab/rehab
90%
Výživa
90%
Obsadenosť termínov
60%

Viac o Marcelovi

Cestu za osobným trénerstvom a všeobecne športovou vedou začal v 2009, keď odišiel študovať na vysokú školu London Sports Institute, Middlesex University v Londýne.

Po ukončení štúdia a nadobudnutí kvalifikácie fitness trénera sa zamestnal v množstve fitness centier, neskôr v transformačnom fitness štúdiu v centre mesta Londýn. Tam nadobudol znalosti a skúsenosti v odvetví chudnutia a budovania plážového tela.

Marcel verí v to, že človek by sa mal hýbať a správne cvičiť celý život od útleho detstva, čím skôr sa naučiť základy pohybu, ako napríklad drepovanie a dodržiavať to až do neskorého veku. Verí v to, že správna životospráva a neustály pohyb sú kľúčom k dlhému životu. Najväčšiu radosť má z olympijského vzpierania, atletických cvikov ako napr. plyometria a správne pohybovanie sa v športoch ako futbal či tenis. Celý život sa Marcel venuje rôznej skupine športov, ale hlavne futbalu, ktorý hral aj súťažne a tenisu, no počas štúdia na vysokých školách sa zamiloval do olympijského vzpierania a dvíhania činiek všeobecne. Obľubuje si najmä vodné športy a akýkoľvek šport, ktorý sa odohráva v plavkách na horúcej pláži pri mori.

Väčšina klientov Marcela oslovuje práve kvôli strate váhy, chudnutia no sú aj takí klienti čo sa od neho učia vzpieraniu a výbušnosti. Marcel sa tiež snaží preraziť v odvetví fitnessu pre športovcov a detí čo sa snažia dostať do profesionálneho sveta hlavne vo futbale. Pre zlepšenie výdrže, sily, výbušnosti či stability tela.