fbpx
Force8_Logo_white

Marcel je tréner ktorý sa nedávno vrátil z Londýna kde nadobudol svoje vzdelanie na vysokej škole športu. Uprednostňuje zdravý životný štýl no rád si aj z času na čas dá dobrú pizzu či burger. Verí že človek by sa mal snažiť ísť do hrobu v najlepšom možnom zdravotnom stave a nie naopak ako sa traduje.

O Marcelovi a jeho kariére osobného trénera

Cestu za osobným trénerstvom a všeobecne športovou vedou začal v 2009 tom keď odišiel študovať na vysokú školu London Sports Institute, Middlesex University v Londýne.

Po ukončení štúdia a nadobudnutí kvalifikácie fitness trénera sa zamestnal v množstve fitness centier, neskôr v transformačnom fitness štúdiu v centre mesta Londýn. Tam nadobudol znalosti a skúsenosti v odvetví chudnutia a budovania plážového tela.

Marcel verí v to že človek by sa mal hýbať a správne cvičiť celý život od útleho detstva, čím skôr sa naučiť základy pohybu ako napríklad drepovanie a dodržiavať to až do neskorého veku. 

online trener Marcel

Verí v to že správna životospráva a neustály pohyb sú kľúčom k dlhému životu. Najväčšiu radosť má z olympijského vzpierania, atletických cvikov ako napr. plyometria a správne pohybovanie sa v športoch ako futbal či tenis. Celý život sa Marcel venuje rôznej skupine športov ale hlavne futbalu, ktorý hral aj súťažne a tenisu, no počas štúdia na vysokých školách sa zamiloval do olympijského vzpierania a dvíhania činiek všeobecne. Obľubuje si najmä vodné športy a akýkoľvek šport ktorý sa odohráva v plavkách na horúcej pláži pri mori.

Väčšina klientov Marcela oslovuje práve kvôli strate váhy, chudnutia no sú aj takí klienti čo sa od neho učia vzpieraniu a výbušnosti. Marcel sa tiež snaží preraziť v odvetví fitnessu pre športovcov a detí čo sa snažia dostať do profesionálneho sveta hlavne vo futbale. Pre zlepšenie výdrže, sily, výbušnosti či stability tela. V budúcnosti by chcel ísť po stopách svetových fitness profesionálov ako Bret Contreras, Stuart McGill či Brad Schoenfeld ktorí chodia na svetové workshopy či prednášky a vlastnia svoju trénerskú značku.

Kurzy a vzdelanie Marcela ako osobného trénera

bakalárske štúdium: Športová veda – športový výkon

magisterské štúdium: Silové a kondičné trénerstvo

REPS 3 – Osobný tréner

UKSCA – doživotná kvalifikácia vo vzpieraní 

Cystická fibróza, kurz pre maloletých

Marcel a jeho obľúbené:

Obľúbené cvičenie: Drepy

Obľúbená cvičebná pomôcka: jednoručky a vlastné telo

Obľúbené jedlo: Halušky

Hobby: gitara, filmy, motokáry

Osobné motto: Neber život príliš vážne, aj tak z neho nevyviazneš živý.

Marcelové SOCIÁLNE SIETE, kde môžete vidieť výsledky jeho práce osobného trénera:

www.mjfitnesscoach.com

Instagram: mj_fitness_coach

Facebook: Marcel Jasenovec

Chcete začať trénovať s Marcelom? 

Kontaktujte ho cez sociálne siete alebo na telefónne číslo: 0902606194