fbpx

Začni trénovať vo Force8

Ako postupovať keď chcete začať u nás trénovať?

Dohodnite si úvodnú konzultáciu - vyplňte formulár, dohodnite si termín a my sa vám ozveme. Prejdeme si s vami konkrétne detaily o vás, vašich cieľoch, aktuálnom stave a pod., aby sme si boli istí, že vám vieme pomôcť a že naše tréningy sú pre vás vhodné.

Rezervujte si prvý tréning - po úvodnej anamnéze si môžete rezervovať svoj prvý tréning. Naši tréneri už budú informovaní o tom, že príde nový človek a budú vedieť približne kto ste.

Začínate makať - akonáhle budete mať všetky informácie, môžeme začať pravidelne trénovať. Vaša cesta za lepšou kondíciou a krajším telom sa práve začala 🙂 

Dohodnutie konzultácie

Prosím, vyplňte následujce informácie a my sa ti v priebehu pár dní ozveme.

  • Vaše údaje sú 100% v bezpečí. Nezdieľame ich tretím stranám ani nepredávame. Stlačením tlačítka súhlasíte s našimi podmienkami, ktoré nájdete na: Zásady spracúvania osobných údajov TU

Pre koho sú naše tréningy vhodné?

Pre ľudí, ktorí potrebujú schudnúť dostať sa do kondície, či zlepšiť svoju postavu

Pre ľudí, ktorí chcú zdravo žiť a nastaviť si správne svoj životný štýl alebo potrebujú celkovú zmenu svojho života

Pre ľudí, ktorí chcú mať pevnejšie a vyformovanejšie telo, ktoré je dostatočne silné, ohybné a vytrvalé

Pre ľudí, ktorí sa chcú cítiť lepšie, sebavedomejšie, mať viac energie a chcú nájsť stratenú kondíciu

Schudla som tri kilogrami a cítím sa úplne skvelo! Veľmi ma táto výzva nakopla. Konečne sa hýbem a nemám z toho stres. Nebolí ma chrbát a prekvapivo ani kolená. Veľmi dobre zvládam svalovicu a teším sa na každé cvičenie. Veľmi prekvapivé na človeka, ktorý sa vyhýba športu. Mám dostatok energie fungovať počas celého dňa a veľmi dobre sa cítím, konečne aj vo svojom tele. Z každým odcvičeným týždňom mi pribúda síl a cviky, ktoré boli pre mňa na začiatku z kategórie "Nemožné", s rastúcou silou a energiou, začínajú byť "v pohode". Naučila ma prekonať samu seba a opäť som si dokázala, že keď chcem, veľa dokážem.

Katarína Jurčáková

Brucho som zmenšila a to je asi najpodstatnejšie, lebo o to mi išlo v prvom rade, haha 🙂 Cítim sa lepšie. Nabehla som konečne na nejaký režim a už si to len si to musím udržať. Pri mojom workoholizme som schopná presedieť celý deň za PC a ani sa nehnúť. Takto som aspoň pravidelne vedela, že na hodinku vypnem a budem sa hýbať. A správna technika cvikov, to ste ma naučili, alebo som sa ku tomu aspoň priblížila.

Vladimíra