fbpx

POMÔŽEME TI RÝCHLO A EFEKTÍVNE NAKOPAŤ TVOJE ŠPEKY A ZÍSKAŤ LEPŠIU POSTAVU A TO ZA MENEJ AKO 60 DNÍ

Mgr. Michal Pataky a Ing. Monika Ludasová

MILÍ ČITATEĽ/ČITATEĽKA, PO ROKOCH PRÁCE S KLIENTMI PRESNE VIEME, S ČÍM BOJUJEŠ:

Všetko je to úplne v poriadku, minulosť nezmeníš a je len výsledkom tvojich predošlých rozhodnutí. Dnes to môžeš celé zmeniť, pretože sme tu na to, aby sme ti pomohli.

PREDSTAV SI, ŽE JE MOŽNÉ:

Nám stačí necelých 60 dní, aby sme ti pomohli toto dosiahnuť!

Dlho sme dávali dokopy 8-týždňový tréningový program, ktorý by mal zabezpečiť to, aby si vo veľmi krátkom čase dokázal/a nakopnúť spaľovanie tukov, naberanie svalovej hmoty, zlepšiť si kondíciu a samozrejme aj vyformovať si postavu.

Do tohto konceptu sme zaradili najlepšie know-how nás oboch – skúsených dlhoročných trénerov, ktorí vyhrali aj ocenenia celoslovenskej súťaže FitLeader Slovenska a to za roky 2017 a 2018.

Spojili sme naše skúsenosti získané dlhoročnou praxou, s vedomosťami zo svetovo uznávaných trénerských kurzov, či s výsledkami celosvetových štúdií. 

Tu nejde o žiadnu rýchlokvasenú diétu! ALE o kvalitné schudnutie a premenu postavy

Tu ide o kompletný stravovací a tréningový program, ktorý je do detailov prepracovaný, tak, aby ho zvládali cvičenci, aj keď nemajú žiadne skúsenosti s cvičením a zdravým stravovaním.

Program, v ktorom na teba čaká 1+8 týždňov poctivej práce na svojom tele, ale aj duchu.

Program, kde sa naučíš efektívne cvičiť a stravovať tak, aby to sedelo tvojmu telu a vydržalo ti to celý život. Bez nanútených predražených výživových doplnkov, špeciálnych surovín a pocitu nútenia sa.

Ak ti toto dáva zmysel a chceš pekné a zdravé telo, o ktorom už dlho snívaš, ale nikdy si ho nevedel/a dosiahnuť bez hladovania a trápenia sa, tak poď do toho s nami a prihlás sa do nášho 1+8 týždňového programu premeny.

Čo všetko program obsahuje?

Prečítaj si, čo všetko dostaneš k dispozícii, aby si dosiahol/dosiahla svoju najlepšiu možnú premenu a presvedč sa, že to naozaj stojí zato:

o náso nás

DVAJA PROFESIONÁLNI TRÉNERI S DLHOROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI

My, Michal Pataky a Monika Ludasová, sa už roky venujeme programom premien, či už s individuálnymi klientmi, alebo v malých skupinkách. Rozhodli sme sa, že spojíme naše sily, aby sme ešte efektívnejšie ľuďom pomáhali na ich ceste za lepšou postavou a zdravím.

ADAPTAČNÝ VSTUPNÝ TÝŽDEŇ

Prvý týždeň bude adaptačný. Budeme počas neho vykonávať merania, analýzy, prejdeme si postupnosť tréningového plánu a technické inštrukcie k jednotlivým cvičeniami, aby sme predišli zraneniam a chybám v technike.  

force 8 - fitness centrum bratislava Ružinvoforce 8 - fitness centrum bratislava Ružinvo

8 TÝŽDŇOV TRÉNINGOV

Tréningy budú vedené v úzkej skupinke ľudí s rovnakým cieľom = zmeniť svoju postavu a zdravie k lepšiemu! Na tréningoch bude maximálne 5 ľudí, aby sme sa vám vedeli dostatočne venovať. 

8 TÝŽDŇOVÝ DOPLNKOVÝ TRÉNINGOVÝ PLÁN

Naše tréningové procesy nebudú prebiehať len v gyme. Pre umocnenie výsledkov 8 týždňovej premeny dostanete k dispozícii aj individuálny doplnkový tréningový plán. 

3 ROZSIAHLE ANALÝZY TELA NA PROFESIONÁLNEJ BIOIMPEDANČNEJ VÁHE InBody

Tvoju premenu začneme úvodnou analýzou tela na špeciálne váhe, ktorá  nám poskytne o tebe tie najdetailnejšie dáta, s ktorými budeme pracovať. Merania ti urobíme aj kontrolné, počas trvania premeny a samozrejme aj na záver programu.

ÚVODNÉ A ZÁVEREČNÉ FOTENIE

Počas premeny sa každý deň budeš kontrolovať v zrkadle, ale najlepšie uvidíš svoju premenu v záverečnom porovnaní fotiek. Samozrejme, ak nám ich nedovolíš použiť verejne, budeme to rešpektovať, ale pre teba budú zhotovené.

STRAVOVACÍ PLÁN NA CELÝ DOBU PREMENY S INDIVIDUÁLNYM PRISPôSOBENÍM + NÁKUPNÝ ZOZNAM + RECEPTY

V našom manuále sa dozvieš nie len čo, ale aj prečo, kedy, koľko a ako pripravené by si mal/a konzumovať, pre čo najlepší výsledok. Dostaneš nákupný zoznam s ľahko zohnateľnými potravinami a tipy na super recepty.

Podporná WHATSAPP SKUPINA

Obaja tréneri tu budú pre teba v podpornej whatsapp skupine, kde budeme riešiť organizačné záležitosti a budeme odpovedať na tvoje otázky. V chate budú všetci tvoji spolumakači, takže sa tam navzájom môžete podporovať, komunikovať spolu a zdieľať svoje skúsenosti, recepty, čokoľvek, čo vás spolu posunie vpred.

Aké výsledky dosahujú naši zverenci?

Našimi rukami prešli už desiatky, možno aj stovky ľudí. Niektorí schudli 5-8 kg, iní aj 15-20 kg. Všetko záležalo od ich individuálneho začiatočného stavu a disciplíny. My sme ale každému z nich podali všetky informácie, materiály, motiváciu, pozornosť a snahu, aby dokázali svoje individuálne maximum, ktoré v sebe majú. Aj keď ho nikdy predtým  nepoznali.

Máme dostatok skúsenosti na to, aby sme dosiahli aj s tebou kvalitné výsledky. Jednak, pretože našou víziou je pomôcť čo najviac ľuďom na ceste za ich zdravším JA. Na druhej strane preto, pretože ako tréneri chceme na Slovensku naše „chodiace vizitky“, ktoré ukážu svojim milovaným a známym, že sa to dá, ak človek chce a pôjdu sami príkladom našej zlenivenej spoločnosti.

Pár výsledkov našich zverencov si môžeš pozrieť v galérii nižšie:

Prečítaj si referencie na naše programy premien priamo od ich účastníkov:

Alex K.

„Vďaka programu som sa naučil viac premýšľať pri nakupovaní potravín. Dal mi prehľad o jednotlivých potravinách, na čo sú dobré. Ale aj bežná vec ako pitie vody počas dňa, ktorá mi robila predtým problém, sa zmenila k lepšiemu. Vyriešil a zlepšil som si nočnú fázu dňa – SPÁNOK. Naučil som sa mať rád viac samého seba – naučil som sa cvičiť a objavil som v určitých typoch cvikov záľubu, bez ktorej si už neviem predstaviť týždeň.“

Tomáš H.

„Pokračujte v tom čo robíte aj v tomto náročnom období. Cítim sa byt silnejší, s lepšou kondíciou. Program ma naučil, že ak cvičím pod správnym vedením, systematicky, tak je možné dosahovať dobré výsledky za pomerne krátky čas. Páčil sa mi aj individuálny prístup k cvičencom, aj keď to bol skupinový program.“

Lenka N.

„Zapojila som sa do programu premeny „Nakop Špek“, ktorý odporúčam komukoľvek, kto chce za krátky čas viditeľné výsledky. Ja som si v programe vypestovala s láskou k pohybu aj k zdravému jedlu. Perfektne ťa to nakopne k napredovaniu. Spoznáš nových ľudí a tvoj život bude bohatší. Prekonala som lenivosť pohnúť zadkom, zlepšila som si pitný režim, začala som čítať knihy, odmietať alkohol na oslavách a som na to hrdá. Na Moniku neplatí žiadna výhovorka, Michal je fanúšik vedeckých štúdií.. Sú to príjemní mladí ľudia, ktorí ti ochotne donekonečna radi vysvetľujú techniku cvičenia. Je cítiť, že ich práca baví a vtedy je človek na správnom mieste. Sú dobrou ukážkou toho, že sa oplatí na sebe tvrdo pracovať. Investovanie do seba je tá najlepšia investícia, tvoje telo sa ti poďakuje. Program určite odporúčam!“

PRIHLÁS SA DO NÁŠHO NOVÉHO 8-TÝŽDŇOVÉHO PROGRAMU

Kedy program začína?Program začína 17.1.2022 – 18.3.2022

Koľko bude program premeny trvať?

Síce udávame, že program premeny má 8 týždňov, no reálne bude trvať 9. Prvý týždeň bude adaptačný = vzdelávací, budeme počas neho vykonávať merania, analýzy, prejdeme si postupnosť tréningového plánu a technické inštrukcie k cvikom. Nasledujúcich 8 týždňov sa bude makať.

Aká je kapacita programu? Kapacita programu je len 5 osôb.

Kedy sa bude cvičiť?

Tréningy budú prebiehať v ranných, alebo podvečerných termínoch. 

Kde sa môžem prihlásiť? 

Prihlasovanie je možné dole na tlačítku. Následne ti pošleme dotazník, aby sme o tebe získali pár informácií a keď budeme vidieť, že si ten správny človek, ktorý naozaj CHCE a má odhodlanie, zavoláme ti.