fbpx

Už vyše 7 rokov pomáham ľuďom s ich premenami k zdravšiemu telu, s ktorým sú spokojnejší a cítia sa v ňom lepšie. 

Časom som ale pochopila, na základe vlastnej skúsenosti, aj skúsenosti s mojim zverencami, že to nie je len o fyzickom zdraví a vizuále, ale je potrebná aj sebaláska a správne duševné nastavenie. Ak jedno z toho chýba, nikdy nebudeš spokojná. Darmo sme fit, ak sa nemáme radi a darmo sa máme radi, ak nie sme zdraví. Raz nás jedno, aj druhé dobehne, pretože jedno bez druhého proste nemôže existovať. Je to o rovnováhe a tú má mnoho ľudí problém nastaviť. Sama som to tak kedysi mala…

V mojom ponímaní sebaláska nespočíva v tom, že sa silene snažíme na sebe milovať niečo, čo radi v skutočnosti nemáme. V mojom ponímaní je sebaláska o tom, že sa prijmeme aké sme a pomaly, konzistentne ale isto, sa snažíme pracovať na tom, čo chceme na sebe zmeniť. Bez výčitiek samých voči sebe, bez hanby za svoju minulosť. Ja ti s tým pomôžem!

V oblasti výživy a rozvoja tela som tu pre teba ja, v oblasti rozvoja duše spolupracujem s odborníčkou. A tak sme dali dokopy program premeny, ktorý bude slúžiť na rozvoj tvojho tela, ale aj duše, tak, aby si bola nielen fit, štíhla a zdravá, ale aj duševne vyrovnaná, spokojná, mala sa rada a mala rada aj svoj život, nie lebo to chcú od teba sociálne siete a tlak spoločnosti, ale pretože to tak naozaj cítiš.

Pripravili sme pre Teba nabitý 1+8 týždňový program, ktorým odštartuješ svoju premenu postavy aj duše a nabehneš na vlnu spokojnosti samej so sebou.

Výsledky mojich klientiek

Čo bude program premeny obsahovať?

3 ANALÝZY NA BIOINPEDANČNEJ ANALYTICKEJ VÁHE INBODY 

Každá poctivá premena tela by mala začať analýzou úvodného stavu tela. Na našej profesionálnej váhe, ktorá sa radí medzi najpresnejšie na svete ti zmeriame hodnoty ako: váha svalov, váha tuku, percento tuku, metabolický vek, hodnoty vody v tele, hodnoty minerálov, viscelárny tuk, zistíme ti svalové a tukové disbalancie. Dostaneme o tebe niekoľko A4 dát, na základe ktorých ti nastavíme stravovanie a iné odporúčania pre čo najlepší výsledok. Po 4 týždňoch ti spravíme kontrolnú analýzu a samozrejme spravíme aj záverečné meranie, aby si mala čierne na bielom tvoj krásny výsledok.

analýza tela inbody - príklad výsledkov

VSTUPNÉ A VÝSTUPNÉ FOTENIE A ZÁVEREČNÉ KOLÁŽE TVOJEJ PREMENY

Ja sama som si prešla premenou pred 8 rokmi, kde som počas 3 mesiacov schudla 18kíl! A napriek tomu, že mi všetko moje staré oblečenie bolo veľké, som si neuvedomovala moju obrovskú premenu tak jasne. Až keď som na záver videla moje „before&after“ fotky, padla mi sánka. Takéto fotky od nás dostaneš aj ty. Zhotoví ti ich profesionálna fotografka a budeš ich mať na pamiatku už stále, aby ti pripomínali, čo dokážeš, ak naozaj chceš.

JEDÁLNIČEK NA MIERU

Neodmysliteľnou súčasťou tvojej premeny je personalizovaný jedálniček. Ak túžiš po premene, je veľmi dôležité, aby si ovládala čo, koľko a kedy máš jesť. Bez zdravej stravy svoju vytúženú postavu dosiahneš veľmi ťažko. Na základe analýz tvojho tela, tvojich návykov, tvojich chutí a tvojho rozpočtu vymedzeného na nákup potravín, ti vypracujem detailný jedálniček, ktorého cieľom bude strata tuku a vizuálne pekné a ženské nabratie svalovej hmoty, ktoré tvoje telo vytvaruje. Pošlem ti podrobne popísané recepty a nákupný zoznam. Dostaneš vyše 50 strán dokumentov s receptami, radami a nastaveniami pre tvoje individuálne potreby a možnosti. Zohľadnenie intolerancií, alergií, chuťových preferencií, či stravovacích štýlov ako vegetariánstvo je samozrejmosťou.

24 SKUPINOVÝCH TRÉNINGOV S MONIKOU LUDASOVOU

Po zdravej výžive je hlavným kľúčovým nástrojom k dosiahnutiu tvojich cieľov tréning. Tréningy budú prebiehať v úzkej skupine 5 žien. Napriek tomu, že každá z vás bude makať na svojom individuálnom sne byť fit a mať peknú postavu, budete jeden team, ktorý sa podporuje a podrží navzájom. Skupinové tréningy budú prebiehať pod mojim odborným trénerským vedením, v priestoroch nášho FORCE8 gymu, ktorý sa nachádza v Ružinove. Tréningový proces je nastavený na 3 silovo-kondičné tréningy týždenne. 

4 SEBAROZVOJOVÉ WORKSHOPY S ODBORNÍČKOU Z ODBORU PSYCHOLÓGIE – SZABINOU

Témy týchto krásny workshopov:

1. Mindset pre rast, 2. Sebaláska v praxi, 3. Duševné zdravie ako priorita, 4. Emočná inteligencia a well-being.

Workshopy sa budú konať v priestoroch gymu, naživo. Každý workshop bude interaktívny, s praktickými cvičeniami a bude trvať okolo 3 hodín. Môžete počítať aj s domácimi úlohami, aby si to, o čom sa bude hovoriť, mohla prakticky integrovať aj do tvojho života. Workshopy bude viesť magistra v odbore psychológie, trénerka mäkkých zručností, facilitátorka ženských kruhov a zároveň trénerka meditácie Heartfullness – Szabina.

ODBORNÁ PREDNÁŠKA NA TÉMU PREPOJENOSTI HACKOVANIA TELA V SÚVISLOSTI S DUŠEVNÝM ZDRAVÝM A ZDRAVÝM TELA – LÍVIA

Biohacking je relatívne nový odbor, ktorý študuje ako najlepšie naplniť vlastný potenciál, a to na základe vedeckých faktov. Naučíme sa, ako pomocou jednoduchých hackov zmeniť naše prostredie a našu biológiu, rešpektujúc prírodné zákony ktoré na nás pôsobia aj v dnešnom modernom svete. Dotkneme sa aj tém ako dlhovekosť, starnutie a krása, spánok, motivácia, či emočná stabilita. Na všetko sa pozrieme holisticky na úrovni tela, ale aj duše.

DENNÍK PREMENY A PRACOVNÝ ZOŠIT

Súčasťou podkladov k premene, okrem výživových materiálov a jedálničku, bude aj denník tvojej premeny, ktorý budú slúžiť na sledovanie TO DO listu. Budeš si v ňom trackovať svoje aktivity, návyky a poznámkovať svoje pocity. Samozrejme v ňom bude priestor aj na poznámky z workshopov, ktoré budeš počas premeny absolvovať.

ADAPTAČNÝ TÝŽDEŇ + 8 TÝŽDŇOV PRÁCE NA SEBE SO 100% SUPPORTOM 2 ODBORNÍKOV

Ja viem, že sa zrejme obávaš toho, že nemáš možno skúsenosti s cvičením, alebo si nikdy nikam na tréningy nechodila. Je zdravé mať pred zmenami strach a rešpekt, ale nie je správne sa len kvôli tomu zaseknúť a nesplniť si sny. Počas prvého týždňa sa budeme fotiť, merať, pripravím ti jedálniček, zoznámiš sa so mnou aj so zvyškom partie. No a nasledujúcich 8 týždňov sa bude makať. Počas 9 týždňov tu budeme pre teba so Szabi a urobíme všetko preto, aby si uspela a to čo najvýraznejšie!

POZOR, PROGRAM SPRÍTUPNÍM LEN PRE 5 VYBRANÝCH ÚČASTNÍČOK!

Budeš jedna z nich?

Kto ťa bude viesť programom premeny?

V rámci našej spolupráce, ktorá bude trvať 9 týždňov dostaneš našu plnú pozornosť, plno hodnotných informácií a presné nástroje na dosiahnutie svojho cieľa.

HLAVNÝ GARANT PROGRAMU: Ing. MONIKA LUDASOVÁ

Moje trénerská kariéra začala mojou vlastnou premenou, s ktorou som v roku 2014 vyhrala česko-slovenskú súťaž organizovanú časopisom Muscle&Fitness. Za 3 mesiace som schudla vyše 18kg a časom si urobila trénerský kurz. Počas 8 rokov trénerskej prexe, tých kurzov pribudlo naozaj veľa. Vedomosti z kurzov sa však nikdy nevyrovnajú vedomostiam z osobnej praxe, ktorú získavam pri práci na individuálnych tréningoch a programoch premien, ktoré robím niekoľkrát ročne s vybranými skupinami ľudí, už po dobu 7 rokov. 

Som 2x ocenená v celoslovenskej súťaži o najlepších trénerov – FitLeader Slovenska a to v kategórii individuálny tréner. Okrem toho som spolumajiteľkou FORCE8 gymu, ktorý sme založili s Michalom Patakym, kde sa zameriavame tiež špeciálne na premeny.

ODBORNÍČKA V OBLASTI PSYCHOLÓGIE – SZABINA

S veľkou zanietenosťou som absolvovala magisterské štúdium psychológie, následne pracovala s mladými ľuďmi ako psychologička a aktuálne sa venujem rozvoju mäkkých zručností jednotlivcov a tímov. Ako trénerka meditácie Heartfulness pracujem na zvyšovaní povedomia o vede, ktorá je za efektívnosťou meditácie. Pri práci s ľuďmi používam zážitkové a experimentálne metódy. Ľudská atmosféra a humor pre odľahčenie je pre mňa dôležitý “podmaz” úspešného tréningu. 

TRÉNERKA, BIOHACKERKA A  NADŠENKYŇA HOLISTICKÉHO PRÍSTUPU – LÍVIA

Som mama, trénerka a zanietená biohackerka. Verím, že je možné mať pod kontrolou vlastné telo a myseľ, byť stopercentne šťastná vo svojej koži, vo svojom vlastnom tele a prekážķy zvládať s ľahkosťou. Jednoducho milovať život a žiť ho naplno. Vždy som bola zvedavá a zaujímala sa o to, ako by som mohla zo svojho tela dostať niečo viac, takže som bola pokusný králik číslo 1 a skúšala na sebe rôzne biohacky, ale aj tréningy či stravovacie štýly. Dnes ľuďom posúvam len také, ktoré sa mi osvedčili a sú ľahko aplikovateľné do života.

ZHRNUTIE PROGRAMU

PROGRAM PREMENY TVOJE NOVÉ JA OBSAHUJE:

=> vstupný adaptačný týždeň

=> analýzy tela, fotenia a záverečné koláže výsledku

=>  profesionálne merania na bioinpedančnej váhe počas celého trvania

=> 24 skupinových tréningov

=> individualizovaný jedálniček zostavený na tvoju mieru

=> 4 sebarozvojové workshopy s odborníčkou v odbore psychológie

=> 1 odborná prednáška na tému biohackingu

=> učebné materiály, denník premeny a pracovný zošit

=> 9 týždňový 100%-ný support odborného tímu

POZOR: PROGRAM OTVÁRAME LEN PRE 5 ÚČASTNÍČIEK. Začíname 30.1.2023

Monča je úžasná trénerka, žienka, človek s veľkým srdcom. Odovzdáva svoje skúsenosti, vedomosti a dokáže ti, že dokážeš viac, ako si myslíš. Posúva latky tam, kde si myslíš, že už viac nedáš. A predsa!

Andrea

Monika mi ukázala, že schudneš nie hladovaním, šalátmi bez chuti a zázračnými smoothiečkami, ale normálnym ozajstným jedlom. A že ak netlačíš do hlavy bullshit, tak môžeš jesť koľko len chceš. Okrem toho ťa naučí ako máš cvičiť tak, že ťa to baví a ani netušíš ako tá hoďka cvičenia ubehne.

Stanislava

Za 37 dní som dala dole 4kg tukov a nabrala 2kg svaloviny. Schudla som 23cm2 viscelárneho tuku a mám pocit na nezaplatenie. Ešte mi povedz niečo o tom, ako sa to nedá… Ďakujem Monča!

Zuzana

prihláška da programu

Vyplň mi formulár, kde mi o sebe povieš viac, aby som vedela prečo práve teba by som mala do programu vybrať.