fbpx

Prosím, ber na vedomie, že táto ponuka má svoj LIMIT a môžeme ju kedykoľvek zrušiť bez ohlásenia.

OTESTUJ NÁS A VYSKÚŠAJ SI TRÉNING V NAŠOM GYME ÚPLNE ZADARMO

Práve TERAZ sme pre nových makačov pripravili skvelú možnosť. Prvý tréning na vyskúšanie ZADARMO.

Úvodný tréning Ti platíme my. Jediné, čo potrebuješ je nájsť motiváciu a prísť. Stačí, keď nám necháš email a my ti pošleme voucher a všetky potrebné informácie. NAJLEPŠIA PRÍLEŽITOSŤ JE DNES.

Bežná cena tréningu: 12€

  • Vaše údaje sú 100% v bezpečí. Nezdieľame ich tretím stranám ani nepredávame. Stlačením tlačítka súhlasíte s našimi podmienkami, ktoré nájdete na: Zásady spracúvania osobných údajov TU

Čo znamená tento súkromný gym? Komunia, kamoši, žiadni funiaci miesiči železa, kvôli ktorým odmietaš chodiť do fitka. Tréningy prispôsobené osobitným potrebám, resp. zdravotným problémom (viď moje koleno). Odporúčam začať chodiť na skupinovky.

Stančí Markovičová

Tréneri sú super, majú kamarátsky, ale zároveň profesionálny prístup, takže rešpekt. Páčia sa mi ich tréningové plány a ako ma vedia motivovať a hlavne nakopnúť,takže im plne dôverujem. Stereotyp tu nehrozí. Schudla som cca 4-5 kíl, narástli mi svaly a aj sa spevňujem samozrejme.

Monika Gajdošíková

NA ČO SA MÔŽEŠ U NÁS TEŠIŤ?

Nakop svoj špek

Nakop svoj špek a zbav sa ho raz a navždy vďaka našim silovým tréningom. Neobavaj sa náročnosti, pod našim vedením to zvládneš, aj keď si začiatočník.

Kondičné tréningy 

Kondičné tréningy sú zábavné a mimo prekračovania svojich limitov poriadne nakopnú spaľovanie tuku na tvojom zadku, aj bruchu.

Vyhravaj sám nad sebou

Vyhravaj sám nad sebou zakaždým, kedy k nám prídeš a zmeň tak svoj prístup k zdravému a aktívnemu životnému štýlu. Vybuduješ si u nás návyky a nadobudneš radosť z pohybu.

Komunita

Nájdi u nás komunitu a ľudí, medzi trénermi, aj spolumakačmi, ktorí ťa motivuju, posúvajú a inšpirujú, nielen v cvičení, zdravej strave, ale aj v podnikaní a plnení si svojich snov.

Kto budú tvoji tréneri?

Monika

V roku 2014 som vyhrala Sama nad Sebou a nad svojou lenivosťou a schudla som za tri mesiace 18kg. Vďaka tomu som vyhrala československú súťaž Do Formy s Muscle&Fitness. 
 
Dnes je trénerka v spoločnom gyme s Michalom, kde trénuje individuálne tréningy zverencov a skupinovky, je spoluautorka kuchárskych kníh, lektorka nových trénerov, robí vlastné motivačné, vzdelávacie a pohybové semináre.  V roku 2017 získala ocenenie v kategórii Individuálny tréner v celoslovenskej súťaži FitLeader Slovenska.

Michal

Pôsobí ako tréner už takmer 10 rokov, absolvoval FTVŠ UK a desiatky doškolovacích seminárov a kurzov. Je jediným držiteľom certifikátu inštruktora programu Amazing 12 na Slovensku. Je autorom knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, vlastného Ultratréning systému a spolumajiteľ telocvične FORCE8. 

Jeho online programami prešli už tisíce ľudí. Spolu s Monikou vyhral súťaž FitLeader, či prispel do kníh ako spoluautor. 

SEM ZADAJ SVOJU EMAILOVÚ ADRESU A MY TI POŠLEME VOUCHER ZADARMO

  • Vaše údaje sú 100% v bezpečí. Nezdieľame ich tretím stranám ani nepredávame. Stlačením tlačítka súhlasíte s našimi podmienkami, ktoré nájdete na: Zásady spracúvania osobných údajov TU