fbpx

Získaj späť sebavedomie a kondíciu, schudni 5 – 10kg a transformuj svoje telo v našom programe premeny len pre 3 ženy.

Čítaj, ak si žena z Bratislavy okolo 30 rokov, ktorá si chce nájsť režim v strave a cvičení, uniknúť z každodennej reality a zároveň byť pod odborných dohľadom skúsených trénerov a podporujúcej komunity. 

Väčšinu našich makačov tvoria ženy ako ty:

Z PRÁCE S DESIATKAMI PODOBNÝCH ŽIEN VIEME, ŽE JE MOŽNÉ:

Pripravili sme špeciálny tréningovo-výživový program, aby sme ti pomohli dosiahnuť lepšiu postavu a získať viac sebavedomia!

V našom teame sme dali dokopy 10-týždňový program premeny postavy, ktorý by mal zabezpečiť to, aby si vo veľmi krátkom čase dokázal/a nakopnúť spaľovanie tukovzrýchliť metabolizmus, zlepšiť si kondíciu a samozrejme aj vyformovať si postavu.

Do tohto konceptu sme zaradili najlepšie know-how našich trénerov a coachov, ktorí vyhrali aj ocenenia celoslovenskej súťaže FitLeader Slovenska 2017 a 2018.

Spojili sme naše skúsenosti získané dlhoročnou praxou, s vedomosťami zo svetovo uznávaných trénerských kurzov, či s výsledkami celosvetových štúdií, aby sme ti pomohli na tvojej ceste za krajšou postavou.

POZOR! Toto nie je žiadnu rýchlokvasená diéta, ALE kvalitné schudnutie a premena postavy v jednom

AKO NÁŠ PROGRAM PREBIEHA A NA ČO SA MÔŽEŠ TEŠIŤ?

o nás

POSTARÁ SA O TEBA PROFESIONÁLNY TEAM TRÉNEROV S DLHOROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI

My, Michal Pataky a Monika Ludasová, sme garantmi a autormi tohto programu. Už roky sa venujeme programom premien, či už s individuálnymi klientmi, alebo v malých skupinkách. V programe ťa povedú okrem nás aj ľudia z nášho teamu.

MENTORINGOVÝ PROGRAM

Okrem trénovania ťa budeme aj vzdelávať. Pripravili sme pre teba súbor praktických prednášok, ktoré ti pomôžu na tvojej ceste a vybudujú zdravé návyky. Naučíš sa ako aplikovať všetky rady do praxe a optimalizovať svoj fyzický a mentálny výkon

o nás

10 TÝŽDŇOV silovo-kondičných TRÉNINGOV

Tréningy budú vedené v úzkej skupinke ŽIEN s rovnakým cieľom = zlepšiť svoju postavu a zdravie. Na tréningoch bude maximálne 5 žien, aby sme sa vám vedeli dostatočne venovať. 

o nás

3 ROZSIAHLE ANALÝZY TELA NA PROFESIONÁLNEJ BIOIMPEDANČNEJ VÁHE InBody

Tvoju premenu začneme úvodnou analýzou tela na špeciálne váhe, ktorá  nám poskytne o tebe tie najdetailnejšie dáta, s ktorými budeme pracovať. Merania ti urobíme aj kontrolné, počas trvania premeny a samozrejme aj na záver programu.

ÚVODNÉ A ZÁVEREČNÉ FOTENIE

Počas premeny sa každý deň budeš kontrolovať v zrkadle, ale najlepšie uvidíš svoju premenu v záverečnom porovnaní fotiek. Fotky sú odmenou za tvoju ťažkú prácu. Uvidíš na nich vizuálne úplne všetky zmeny.

o nás

STRAVOVACÍ PLÁN NA CELÝ DOBU PREMENY S INDIVIDUÁLNYM PRISPÔSOBENÍM

Pripravíme ti presný a individuálne nastavený jedálniček, vďaka ktorému budeš vedieť koľko a ako pripravené jedlá by si mala konzumovať, pre čo najlepší výsledok. 

A to nie je všetko, celý program a všetky jeho časti ti ukážeme na nezáväznej a bezplatnej individuálnej konzultácii

Pozri, nemusíme ti mazať medové motúzy, stačí sa pozrieť na výsledky, ktoré dosahujú ženy v našich programoch

Našimi rukami prešli už desiatky, možno aj stovky žien okolo 30 rokov. Väčšina s nami bez problémov schudla 3-10kg. Ak dodržíš systém, tak neexistuje neúspech a náš systém ťa podrží. Dostaneš všetky informácie, materiály, motiváciu, pozornosť a snahu, aby si dokázala svoje individuálne maximum, ktoré v sebe máš. Aj keď si ho nikdy predtým nepoznala.

Máme dostatok skúsenosti na to, aby sme dosiahli aj s tebou kvalitné výsledky. Jednak, pretože našou víziou je pomôcť čo najviac ľuďom na ceste za ich zdravším JA. Na druhej strane preto, pretože ako tréneri chceme na Slovensku naše „chodiace vizitky“, ktoré ukážu svojim milovaným a známym, že sa to dá, ak človek chce a pôjdu sami príkladom našej zlenivenej spoločnosti.

LENKA N.

„Zapojila som sa do programu premeny, ktorý odporúčam komukoľvek, kto chce za krátky čas viditeľné výsledky. Ja som si v programe vypestovala s láskou k pohybu aj k zdravému jedlu. Perfektne ťa to nakopne k napredovaniu. Spoznáš nových ľudí a tvoj život bude bohatší. Prekonala som lenivosť pohnúť zadkom, zlepšila som si pitný režim, začala som čítať knihy, odmietať alkohol na oslavách a som na to hrdá. Tréneri ti ochotne donekonečna radia vysvetľujú techniku cvičenia. Je cítiť, že ich práca baví a vtedy je človek na správnom mieste. Sú dobrou ukážkou toho, že sa oplatí na sebe tvrdo pracovať. Investovanie do seba je tá najlepšia investícia, tvoje telo sa ti poďakuje. Program určite odporúčam!“

AKO PREBIEHA PRIHLASOVANIE?

  1. VYPLŇ svoj email a obratom ti pošleme DOTAZNÍK. 
  2. VYPLŇ DOTAZNÍK, kde sa pozrieme v skratke na tvoje ciele a či je program pre teba vhodný a či si ty vhodnou osobou na takýto typ programu. (berieme len 3 ženy)
  3. DOHODNI si BEZPLATNÚ ÚVODNÚ KONZULTÁCIU, kde si detailnejšie prejdeme tvoju situáciu a následne ti ukážeme ako prebieha celý program a koľko stojí a či ti takáto spolupráca dáva zmysel. 
  4. ZAČNI MAKAŤ 🙂

DO UZATVORENIA PRIHLÁŠOK OSTÁVA UŽ LEN:

Kedy program začína a končí?11.4. – 16.7.2023

Koľko bude program premeny trvať?

Budeme spolu makať 10 týždňov vrátane mentoringov. 

Aká je kapacita programu? Kapacita programu je len 3 osoby.

Kedy sa bude cvičiť?

Tréningy budú prebiehať v ranných, alebo podvečerných termínoch. 

Kde sa môžem prihlásiť? 

Prihlasovanie je možné dole na tlačítku. Následne ti pošleme dotazník, aby sme o tebe získali pár informácií a keď budeme vidieť, že si ten správny človek, ktorý naozaj CHCE a má odhodlanie, dohodneme si individuálnu konzultáciu.

Koľko program stojí? 

Program samozrejme nie je zadarmo. Cenu sa dozvedia len tí záujemcovia, ktorých vyberieme na základe dotazníku, ktorí vyplníte po odoslaní záujmu. Na to čo program obsahuje bude mať bezkonkurenčnú cenu  cenu a hlavne  GARANTOVANÉ výsledky.  

TAK AKO? SI PRIPRAVENÁ NAKOPAŤ ŠPEK? Vyplň tento formulár a obratom ti posielame dotazník

[tcb-script src=“https://se-forms.cz//public/web-forms-v2/subscribe/293807-4ct70hoa3d2ab6c8hbgbio02tvu8ge5fa26rn8jniehsd7v3ys1u2zebunvapycprhmskeeubanonk296jocgsrig1kzln81uajc“ id=“se-webformScriptLoader-293807-4ct70hoa3d2ab6c8hbgbio02tvu8ge5fa26rn8jniehsd7v3ys1u2zebunvapycprhmskeeubanonk296jocgsrig1kzln81uajc“ async=““ defer=““][/tcb-script]