fbpx

Online cvičenie pod osobným dohľadom trénerov, ktoré ťa dostanú do formy aj z domu

Výhercovia celoslovenskej súťaže Fitleadri Slovenska 2017 a 2018 spojili svoje sily, aby s tvojou postavou a zdravím niečo urobili !

Neskackaj podľa ďalšieho bezvýznamného youtube videa, kde nedostaneš žiaden feedback, či to robíš dobre, alebo nesprávne a nikto ťa tam neustráži. 

Pokiaľ nebudeš mať presný plán ako SCHUDNÚŤ a to pod vedením a dohľadom kvalitných trénerov, výsledky jednoducho neprídu. Ak aj nejaké áno, je možné, že napriek tomu, že schudneš pár kíl, ublížiš svojej telesnej schránke nesprávnym vykonávaním cvičení.

MILÝ ČITATEĽ/MILÁ ČITATEĽKA, BUDEME K TEBE ÚPRIMNÍ, LEBO SITUÁCIA JE STÁLE VÁŽNA:

 • telocvične a fitnesscentrá už si vyberajú medzi očkovanými a neočkovanými klientmi
 • možno sa ty bojíš ísť fitka, aby si sa neohrozil
 • máš málo pohybu a máš pocit, že doslova kysneš
 • si doma a len vyžieraš chladničku, ktorá je na pár krokov od teba
 • celý deň len vymýšľaš, čo by si si dal/a
 • potrebuješ si vyventilovať hlavu od všetkého stresu, ktorý je všade okolo nás v tejto divnej dobe
 • negatívne myšlienky ti spôsobujú depresie a strach a potrebuješ ich nejako zahnať
 • vieš, že by si so sebou mal/a niečo robiť, ale nevieš sa doma sám/a prinútiť 
 • chýba ti vedenie a kontrola nad tým, čo robíš, aj keď sa snažíš niečo so svojim telom a stravovaním urobiť
 • nevieš ako sa máš stravovať, chýbajú ti konkrétne recepty a jedlá, ktoré sú zdravé, ale jednoduché
 • nemáš dostatok motivácie
 • chýba ti partička ľudí, s ktorými sa navzájom potiahnete
 • nevieš ako cvičiť tak, aby si neublížil/a svojim kolenám, chrbtici, ramenám a celkovo, aby to bolo správne a bezpečné
 • nemáš žiadne pomôcky na cvičenie a nepoznáš dostatok cvičení s vlastným telom
 • cvičebné videá na teba neplatia a nebavia ťa, pretože ťa nikto nesprdne, keď si dáš dobrovoľnú pauzu, keď nemakáš na plné obrátky a nerobíš to správne, nemáš jednoducho spätnú väzbu a podporu
 • užil/a si si leto naplno, keď už konečne povolili opatrenia a nabral/a si počas neho viac než je okey

Chápeme, že je táto doba demotivačná a navyše máme za sebou rozšafné leto, kedy sme všetky posedenia s kamošmi a rodinou dobiehali a to samozrejme grilovačkami, opekačkami, oslavami... V lete boli samé svadby a akcie, kde bolo veľa dobrého jedla, alkoholu, na kúpaliskách mali v bufetoch len lángoše a hranolky. To sa na tom tele samozrejme nazbiera a ukáže a my sme tu na to, aby sme ti pomohli sa toho zbaviť a nabrať super formu.

PREDSTAV SI, že vďaka našim online tréningom a pravidelnému cvičeniu je MOŽNÉ:

 • schudnúť a dostať sa do formy, kým iní len fňukajú a nič pre seba nerobia
 • vypestovať si návyk a lásku k pohybu a zdravej strave
 • mať svojho trénera a partiu ľudí, ktorí ťa tímovo potiahnu na ceste za tvojim snom
 • nenosiť už oblečenie v rozmeroch L, XL, XXL
 • zlepšiť svoju mobilitu, silu, kondíciu, stabilitu, koordináciu
 • schudnúť bez hladovania, jedenia ďateliny, ryžových chlebíkov a hnusného kuracieho na vode s ryžou, ktoré nemajú žiadnu chuť
 • zistiť, že zdravé stravovanie nie je Kvantova fyzika a nie je to nič náročné
 • zistiť, že zdravé jedlá sú chutné, pestré, cenovo dostupné a jednoduché na prípravu
 • zistiť, že level tvojej energie vie byť úplne inde, ako si doteraz bol/a zvyknutý/á
 • mať konečne bezbolestný chrbát, guľatú vyformovanú riť, pevné nohy, sixpack a silné ruky
 • mať dohľad nad tým ako cvičíš, ako sa stravuješ a nakoľko dodržiavaš tie jednoduché pravidlá
 • byť so sebou spokojný/á, šťastný/á, vyrovnaný/á
 • mať sebavedomie a nadobudnúť sebalásku, ktorá kolísala, lebo si sa predtým necítil/a dobre vo svojom tele
 • zlepšiť svoje zdravie a imunitu (mimoriadne dôležité v dnešnej dobe, ale aj vo všeobecnosti)
 • dokázať svojim rodičom, partnerovi, ľuďom, ktorí neveria, že to dáš a vytrvale ti to aj opakujú, že veru áno, dokázal/a si to, aj keď ťa úplne nepodporovali!

SME SI ISTÍ, ŽE NAKOPAŤ SVOJE ŠPEKY SA DÁ S PREHĽADOM AJ DOMA, BEZ DRAHÝCH TRÉNINGOVÝCH POMÔCOK A "ŠPECIÁLNYCH" VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOV ... AKO?

Pripravili sme si pre teba naše online tréningy zamerané na chudnutie, zlepšenie kondície a sily, rozhýbanie tvojich usedených, či uležaných kĺbov a samozrejme aj na zlepšenie postavy a vyformovanie problémových partií ako brucho, zadok, stehná, či paže.

Tréningy zatiaľ prebiehajú 3x týždenne v podvečerných hodinách a to: PONDELOK o 18:00, v STREDU o 18:00 a vo ŠTVRTOK o 17:00. Radi však pridáme do rozvrhu ďalšie termíny, ak nám dáš vedieť, ktoré by si uvítal/a.

Každé online cvičenie absolvuješ pod vedením našich profi trénerov:

Dvaja tréneri, ktorí spojili svoje sily, otvorili si fitko a vymysleli (na Slovensku) unikátny tréningový program na premenu postavy. V roku 2017 a 2018 sme vyhrali súťaž FITLEADER (tréner roka) alebo boli medzi finalistami a ďalší profesionálny tréner, ktorí získal svoju prax v zahraničí v prestížnych fitnesscentrách.

Našimi rukami prešli už desiatky zverencov (viď výsledky nižšie), ktorý dosiahli dlhodobé a stabilné výsledky pri premene postavy.

Kto je Monika?

Kedysi bola na tom možno veľmi podobne ako si ty teraz. Nevedela si kúpiť pekné šaty, nemohla nosiť krátke šortky, nevedela ísť medzi ľudí bez toho, aby som vťahovala brucho a neporovnávala sa s inými ženami.
V roku 2014 vyhrala Sama nad Sebou a nad svojou lenivosťou a schudla za 3 mesiace 18kg. Vďaka tomu vyhrala československú súťaž Do Formy s Muscle&Fitness.
Dnes je trénerka v spoločnom gyme s Michalom, kde trénuje individuálne tréningy zverencov a skupinovky, je spoluautorka kuchárskych kníh, lektorka nových trénerov, robí vlastné motivačné, vzdelávacie a pohybové semináre. V roku 2017 a 2018 získala ocenenia v kategórii Individuálny tréner v celoslovenskej súťaži FitLeader Slovenska.

Kto je Michal?

Pôsobí ako tréner už takmer 10 rokov, absolvoval FTVŠ UK a desiatky doškolovací seminárov a kurz. Je jediným držiteľom certifikátu inštruktora programu Amazing 12 na Slovensku. Je autorom knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, vlastného Ultratréning systému a spolumajiteľ telocvične. 

Jeho online programami prešli už tisíce ľudí. Spolu s Monikou vyhral súťaž fitleader, či prispel do kníh ako spoluautor. 

Kto je Marcel?

Osobný tréner venujúci sa prevažne silovo-kondičnému tréningu. Kopec skúseností nazbieral dlhoročným pôsobením v Anglicku a teraz je pripravený odovzdať vám svoje skúsenosti a know-how. Skončil magisterské štúdium silového a kondičného trénerstva, Middlesex University, Londýn a St Mary’s University, Londýn. Patrí medzi najnovších členov nášho teamu.

online trener Marcel

A čo si myslia o našich online tréningoch zverenci alebo absolventi výziev?

Problém vyjsť po schodoch? Vyhýbanie sa pohľadu do zrkadla? Ak už nechcete mať pocit, že sa cítite skôr ako želé než ako človek, odporúčam tréningy s Monikou a Michalom. Dnes je trend mať čo najväčšie bicáky a pevnú riť.. No každý zabúda na ozajstnú silu, vytrvalosť, balans..presne tieto aspekty, ktoré som potreboval som našiel tu. Mal som problém cvičiť výpady, lebo držať balans pre mňa bolo náročné. Nuž po približne 7 týždňoch som cítil výrazný pokrok. Ak si chce človek dať do tela a pocítiť ozajstnú silu tréningu s vlastnou váhou tak opäť odporúčam tieto tréningy u Moniky a Michala. Peace

Sebastián Bukoci

Schudol som 4,5 kg počas programu 🙂 velakrat som zacal chodit do posilovne, ale vzdy som prisiel na to, ze ma to nebavi...a tak som teraz skusil tuto formu...Pre mna je vsak velmi dolezite to, ze som sa naucil jest zdravsie, menej a nebyt hladny. Co sa tyka pohybu, zacal som sa vyrazne viac hybat (bezne 15tis krokov pocas dna). Co je dalsia “velka vec” 🙂 kofola, pivo, cipsy uz nie su sucastou mojho jedalnicka. 

Peter Pavlech

Cítim sa oveľa lepšie a mám lepšiu kondičku, viac energie. Naučila som sa správne cvičiť jednotlivé cviky. Cvičenie mi chýba a tešim sa naň. Teraz uz nechcem poľaviť a zmlandravieť. Naštartovalo ma to :).

Regina Ulejová

Schudla som 4 kilá a mám o 4 cm v páse menej, aj napriek tomu, že som musela stopnúť počas choroby - corony. Mam veĺa sil v rukach, lepšiu kondičku a výdrž.

Mária Znášiková

Dohodni si s nami úvodnú konzultáciu ZADARMO a pozrieme sa na to, či ti vieme pomôcť a či sú naše tréningy pre teba vhodné 🙂 VYPLŇ FORMULÁR TU <<<–––