fbpx

Online cvičenie a tréningy

Výhercovia celoslovenskej súťaže Fitleadri Slovenska 2017 a 2018 spojili svoje sily, aby v krízovej situácii z tebou niečo urobili !

Neskáč na ďalšie bezvýznamné youtube video s cvičením, pokiaľ nebudeš mať presný plán ako SCHUDNÚŤ pod vedením kvalitných trénerov.

MILÝ ČITATEĽ/KA, BUDEME K TEBE ÚPRIMNÍ LEBO SITUÁCIA JE STÁLE VÁŽNA: 

 • je tu znova LOCKDOWN a ty nemôžeš chodiť ani do gymu, máš málo pohybu (a nevieme koľko ich ešte bude)
 • si doma a len vyžieraš chladničku, ktorá je na pár krokov od teba
 • celý deň len vymýšľaš, čo by si si dal/a
 • potrebuješ si vyventilovať hlavu od všetkého stresu, ktorý je všade okolo nás
 • negatívne myšlienky ti spôsobujú depresie a strach, potrebuješ ich nejako zahnať
 • vieš, že by si so sebou mal/a niečo robiť, ale nevieš sa doma sám/a prinútiť 
 • chýba ti vedenie a kontrola nad tým, čo robíš, aj keď sa snažíš niečo so svojim telom a stravovaním urobiť
 • nevieš ako sa máš stravovať, chýbajú ti konkrétne recepty a jedlá, ktoré sú vhodné na to, aby sme chudli
 • nemáš dostatok motivácie
 • chýba ti tím ľudí, s ktorými sa nazvájom potiahnete
 • nevieš ako cvičiť tak, aby si si neublížil/a
 • nemáš žiadne pomôcky na cvičenie a nepoznáš dostatok cvičení s vlastným telom
 • cvičebné videá na teba neplatia a nebavia ťa, pretože ťa nikto nesprdne, keď si dáš dobrovoľnú pauzu, keď nemakáš na plné obrátky a nerobíš to správne

Momentálne to nie je tvoja vina, ale aktuálna krízová situácia ťa drží vzad. My sme tu na to, aby sme ti pomohli a spoločne vyťažili maximum z toho, čo sa dá.

PREDSTAV SI, že vďaka našim online tréningom a pravidelnému cvičeniu je MOŽNÉ:

 • využiť karanténu a LOCKDOWN na vysekanie lepšej formy
 • schudnúť a dostať sa do formy, kým iní priberajú a sedia pri zbytkoch koláčov
 • vypestovať si návyk a lásku k pohybu a zdravej strave
 • mať trénera a partiu ľudí, ktorí ťa tímovo potiahnu na ceste za svojim snom
 • nenosiť už oblečenie v rozmeroch L, XL, XXL
 • zlepšiť svoju mobilitu, silu, kondíciu, stabilitu
 • schudnúť bez hladovania, jedenia ďateliny a hnusného kuracieho na vode s ryžou
 • zistiť, že zdravé stravovanie nie je Kvantova fyzika a je jednoduché
 • zistiť, že zdravé jedlá sú chutné, pestré, cenovo dostupné a jednoduché na príprav
 • zistiť, že level tvojej energie vie byť úplne inde ako si doteraz bol/a zvyknutý/á
 • mať konečne guľatú riť a pevné nohy, či sixpack, mať silné ruky a hrudník
 • mať dohľad nad tým ako cvičíš, ako sa stravuješ a nakoľko dodržiavaš tie jednoduché pravidlá
 • byť so sebou spokojný/á, šťastný/á, vyrovnaný/á
 • zlepšiť svoje zdravie a imunitu (mimoriadne dôležité v dnešnej dobe)
 • dokázať svojim rodičom, partnerovi, ľuďom, ktorí neveria, že to dáš, že veru áno! dokázal/a si to!

SME SI ISTÍ, ŽE NAKOPAŤ SVOJE ŠPEKY SA DÁ S PREHĽADOM AJ V KARANTÉNE A PRI ZÁKAZE VYCHÁDZANIA A BEZ DRAHÝCH TRÉNINGOVÝCH POMÔCOK ... AKO?

Pripravili sme pre teba naše online tréningy zamerané na chudnutie, zlepšenie kondície a sily, rozhýbanie tvojich usedených, či uležaných kĺbov a samozrejme aj na zlepšenie postavy a vyformovanie problémových partií ako brucho, zadok, stehná, či paže.

Tréningy budú prebiehať v dvoch časových intervaloch. Môžeš si vybrať medzi ranným tréningom, ktorý prebieha o 7:30, alebo podvečerným, ktorý bude o 17:30, či 18:30. Slobodne to môžeš kombinovať ako ti to bude vyhovovať.

Každé online cvičenie absolvuješ pod vedením našich profi trénerov:

Dvaja tréneri, ktorí spojili svoje sily, otvorili si fitko a vymysleli (na Slovensku) unikátny tréningový program na premenu postavy. V roku 2017 a 2018 sme vyhrali súťaž FITLEADER (tréner roka) alebo boli medzi finalistami. 

Našimi rukami prešli už desiatky zverencov (viď výsledky nižšie), ktorý dosiahli dlhodobé a stabilné výsledky pri premene postavy. Navyše sa k nám tento rok pridáva aj Marcel, tréner s bohatými skúsenosťami z Anglicka, kde dlhodobo pôsobil v prestížnych fitness centrách. 

Kto je Monika?

Kedysi bola na tom možno veľmi podobne ako si ty teraz. Nevedela si kúpiť pekné šaty, nemohla nosiť krátke šortky, nevedela ísť medzi ľudí bez toho, aby som vťahovala brucho a neporovnávala sa s inými ženami.
V roku 2014 vyhrala Sama nad Sebou a nad svojou lenivosťou a schudla za 3 mesiace 18kg. Vďaka tomu vyhrala československú súťaž Do Formy s Muscle&Fitness.
Dnes je trénerka v spoločnom gyme s Michalom, kde trénuje individuálne tréningy zverencov a skupinovky, je spoluautorka kuchárskych kníh, lektorka nových trénerov, robí vlastné motivačné, vzdelávacie a pohybové semináre. V roku 2017 a 2018 získala ocenenia v kategórii Individuálny tréner v celoslovenskej súťaži FitLeader Slovenska.

Kto je Michal?

Pôsobí ako tréner už takmer 10 rokov, absolvoval FTVŠ UK a desiatky doškolovací seminárov a kurz. Je jediným držiteľom certifikátu inštruktora programu Amazing 12 na Slovensku. Je autorom knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, vlastného Ultratréning systému a spolumajiteľ telocvične. 

Jeho online programami prešli už tisíce ľudí. Spolu s Monikou vyhral súťaž fitleader, či prispel do kníh ako spoluautor. 

Kto je Marcel?

Osobný tréner venujúci sa prevažne silovo-kondičnému tréningu. Kopec skúseností nazbieral dlhoročným pôsobením v Anglicku a teraz je pripravený odovzdať vám svoje skúsenosti a know-how. Skončil magisterské štúdium silového a kondičného trénerstva, Middlesex University, Londýn a St Mary’s University, Londýn. Patrí medzi najnovších členov nášho teamu.

online trener Marcel

A čo si myslia o našich online tréningoch zverenci alebo absolventi výziev?

Problém vyjsť po schodoch? Vyhýbanie sa pohľadu do zrkadla? Ak už nechcete mať pocit že sa cítite skôr ako želé než ako človek, odporúčam tréningy s Monikou a Michalom. Dnes je trend mať čo najväčšie bicáky a pevnú riť.. No každý zabúda na ozajstnú silu, vytrvalosť,balans..presne tieto aspekty ktoré som potreboval som našiel tu. Mal som problém cvičiť výpady v gyme lebo držať balans pre mňa bolo náročné. Nuž po približne 7 týždňoch som cítil výrazný Pokrok. Ak si chce človek dať do tela a pocítiť ozajstnú silu tréningu s vlastnou váhou tak opäť odporúčam tieto tréningy u Moniky a Michala. Peace

Sebastián Bukoci

Schudol som 4,5 kg počas programu 🙂 velakrat som zacal chodit do posilovne, ale vzdy som prisiel na to, ze ma to nebavi...a tak som teraz skusil tuto formu...Pre mna je vsak velmi dolezite to, ze som sa naucil jest zdravsie, menej a nebyt hladny. Co sa tyka pohybu, zacal som sa vyrazne viac hybat (bezne 15tis krokov pocas dna). Co je dalsia “velka vec” 🙂 kofola, pivo, cipsy uz nie su sucastou mojho jedalnicka. Neveril by som, ale abstak z toho, ze nemam kofolu je sila 🙂 

Peter Pavlech

Cítim sa oveľa lepšie a mám lepšiu kondičku, viac energie. Naučila som sa správne cvičiť jednotlivé cviky. Cvičenie mi chýba a tešim sa naň. Teraz uz nechcem poľaviť a zmlandravieť. Naštartovalo ma to :).

Regina Ulejová

Schudla som 4 kilá a mám o 4 cm v páse menej, aj napriek tomu, že som musela stopnúť počas choroby - corony. Mam veĺa sil v rukach, lepšiu kondičku a výdrž.

Mária Znášiková

Dohodni si s nami úvodnú konzultáciu ZADARMO a pozrieme sa na to, či ti vieme pomôcť a či sú naše tréningy pre teba vhodné 🙂 VYPLŇ FORMULÁR TU <<<–––

Chceš mať istotu, že sa aj ty u nás budeš cítiť ako doma?

Dohodni si nezáväznú bezplatnú konzultáciu s našim trénerom. Spoznáme sa, ukážeme ti gym, vysvetlíme ti našu filozofiu. Ty nám povieš niečo o sebe, o tom, aké máš zdravotné, pohybové a časové možnosti. Preberieme všetky tvoje ciele a očakávania a odpovieme ti na všetky tvoje otázky. Nemáš čo stratiť, tak nám napíš ;)