fbpx

Mamičky zbystrite pozornosť! OTVÁRAME JEDINEČNÝ PROGRAM MAMKA AKO LAŇKA. Zbavte sa kíl navyše a oblečte si znovu svoje obľúbené oblečenie spred tehotenstva

Zadajte svoj e-mail a pošleme ti viac informácií o programe a prihlásení sa do 6 týždňového tréningového programu zameraného na chudnutie a premenu postavy žien po pôrode. Spevnite postavu, naštartujte metabolizmus, zbavte sa celulitídy a získajte späť svoje sebavedomie bez diét a v malej skupine mamičiek.

Čo dosiahli ženy, matky, ktoré s nami cvičili v minulosti?

"Spokojná? Ja šaliem od úžasu. Prisli ste Vy, dvaja zbojníci a totálne ste ma rozbijali deň čo deň. A potom nastal deň D a ja som vytiahla meter... Ako samozrejme som vnímala, že gate sú voľnejšie, tričká ako plachta, ale toto... - 27 cm!!! AVE! AVE! AVE! A viete čo je pre mňa najväčšia výhra, že už kašlem na váhu, nepotrebujem mat váhu čo začína na 5...mam funkčné telo, silné telo a v živote sme sa toľko nenasmiali s mojou Gretkou ako pri cvičeniach a hlavne videla, ze maminka je šťastná ❤️"

Adriana - mama s jedným dieťaťom

"Tréneri sú super, majú kamarátsky, ale zároveň profesionálny prístup, takže rešpekt. Páčia sa mi ich tréningové plány a ako ma vedia motivovať a hlavne nakopnúť,takže im plne dôverujem. Stereotyp tu nehrozí. Schudla som cca 4-5 kíl, narástli mi svaly a aj sa spevňujem samozrejme."

Monika - mama štyroch detí

"Schudla som tri kilogrami a cítím sa úplne skvelo! Veľmi ma táto výzva nakopla. Konečne sa hýbem a nemám z toho stres. Nebolí ma chrbát a prekvapivo ani kolená. Veľmi dobre zvládam svalovicu a teším sa na každé cvičenie. Veľmi prekvapivé na človeka, ktorý sa vyhýba športu. Mám dostatok energie fungovať počas celého dňa a veľmi dobre sa cítím, konečne aj vo svojom tele. Z každým odcvičeným týždňom mi pribúda síl a cviky, ktoré boli pre mňa na začiatku z kategórie "Nemožné", s rastúcou silou a energiou, začínajú byť "v pohode". Naučila ma prekonať samu seba a opäť som si dokázala, že keď chcem, veľa dokážem."

Katarína - mama s dvomi deťmi

"Som spokojná, mám o 4 cm v bokoch menej. Cítim sa lepsie, kondične som sa nakopla. Šesť týždňov je krátky cas...takze makam s vami ďalej."

Dominika - mama s jedným dieťaťom

Autori programu

Zoznám sa s teamom našich trénerov, ktorí povedú tento program a dohliadnú na to, aby si cvičenia vykonávala správne a hlavne v plnom nasadení.  Zároveň z teba dostaneme oveľa viac ako si myslíš, že si schopná zvládnuť. Pretože v tebe to je schované, kočka! Len tú silu treba vyhrabať na povrch. Porodila si dieťa, nejaký tréning pre teba predsa nemôže byť výzva! :)

Ing. Monika Ludasová

spoluzakladateľka force8

Kedysi bola na tom podobne ako si ty teraz. Nevedela si kúpiť pekné šaty, nemohla nosiť krátke šortky, nevedela ísť medzi ľudí bez toho, aby vťahovala brucho a neporovnávala sa s inými ženami. Dokonca si musela nakupovať blúzky v tehotenskom oddelení, aby zakryla svoje netehotné brucho. 
V roku 2014 vyhrala Sama nad Sebou a nad svojou lenivosťou a schudla za 3 mesiace 18kg. Vďaka tomu vyhrala československú súťaž Do Formy s Muscle&Fitness.
Dnes je trénerka v spoločnom gyme s Michalom, kde trénuje individuálne tréningy zverencov a skupinovky. V roku 2017 a 2018 získala ocenenia v kategórii Individuálny tréner v celoslovenskej súťaži FitLeader Slovenska.

mgr. Michal Pataky

spoluzakladateľ force8

Pôsobí ako tréner už takmer 10 rokov, absolvoval FTVŠ UK a desiatky doškolovací seminárov a kurz. Je jediným držiteľom certifikátu inštruktora programu Amazing 12 na Slovensku.

Je autorom knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, vlastného Ultratréning systému a spolumajiteľ telocvične FORCE8. 

Jeho online programami prešli už tisíce ľudí. Spolu s Monikou vyhral súťaž fitleader, či prispel do kníh ako spoluautor.